SIWAREX, Safety Barrier - 7MH4710-5BA

  • SIWAREX, Safety Barrier - 7MH4710-5BA

7MH4710-5BA to numer katalogowy produktu SIWAREX, pod którym oferujemy urządzenie bariery bezpieczeństwa do podłączania czujników obciążenia. Model dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego jest przeznaczony do montażu na szynie DIN oraz posiada standardową aprobatę ATEX - EEX IB II C AS. W przyszłości urządzenie ma również uzyskać aprobatę metrologiczną.

SIWAREX - bariera bezpieczeństwa - 7MH4710-5BA

7MH4710-5BA to produkt opracowany jako urządzenie iskrobezpiecze, które pozwala na podłączanie czujników tensometrycznych w wielu zastosowaniach z zakresu automatyki przemysłowej. Bariera bezpieczeństwa SIWAREX dostępna w naszym asortymencie posiada konstrukcję odpowiednią do montażu na szynie DIN w skrzynce rozdzielczej lub szafie sterowniczej. Ze względu na dopuszczenie ATEX, model ten może pracować w obszarach zagrożonych wybuchem oraz innych strefach niebezpiecznych.

Funkcje i możliwości

Oferowana przez nas bariera bezpieczeństwa to urządzenie, które zapewnia optymalną niezawodność i precyzję pomiarów masy i siły z zużyciem wagowego systemu SIWAREX. Model ten zapewnia skuteczną izolację ogniw obciążeniowych, dzięki czemu chroni przed występowaniem ewentualnych iskier, łuków lub innych czynników podnoszących ryzyko wybuchu. Sprzęt i okablowanie są dzięki temu w każdych warunkach pracy zabezpieczone przed wyzwoleniem energii elektrycznej lub cieplnej, która mogłaby wywołać zapłon.

Zastosowanie

Bariera bezpieczeństwa oferowana w naszym sklepie Magsteron posiada specyfikację odpowiednią dla modułów wagowych SIWAREX, które służą do przetwarzania danych z czujników na dane używane następnie przez system automatyki do sterowania różnymi procesami produkcyjnymi czy technologicznymi. Model dostępny w naszym asortymencie dysponuje odpowiednimi zabezpieczeniami oraz izolacją, co daje gwarancję bezproblemowej eksploatacji w środowisku przemysłowym. Urządzenie spełnia przy tym wszystkie wymagania pod względem nie tylko poziomu ochrony, ale też precyzji i dokładności aplikacji realizowanych przez system automatyki.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 318, 324
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 7MH4710-5BA
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 4.776,00 PLN

Brutto: 5.874,48 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt