SIWAREX, Safety Barrier - 7MH4710-5CA

  • SIWAREX, Safety Barrier - 7MH4710-5CA

7MH4710-5CA to produkt SIWAREX spełniający funkcję bariery bezpieczeństwa, która umożliwia bezpieczne podłączenie ogniw obciążeniowych oraz niskoobciążeniowych. Model ten jest przystosowany do montażu na szynie DIN, a także opracowany zgodnie z ATEX w zakresie EEX IB II C dla wyposażenia elektrycznego. Produkt ma też w przyszłości otrzymać aprobatę metrologiczną.

SIWAREX - bariera bezpieczeństwa - 7MH4710-5CA

7MH4710-5CA jest urządzeniem iskrobezpiecznym oraz pozwalającym na łączenie czujników tensometrycznych w licznych zastosowaniach przemysłowych. Oferowana w sklepie Magsteron bariera bezpieczeństwa może być instalowana na szynie DIN zarówno w szafie, jak i w skrzynce. Urządzenie to posiada dopuszczenie ATEX do użytku w strefach niebezpiecznych, takich jak obszary zagrożone wybuchem.

Możliwości i funkcje

Bariera bezpieczeństwa dostępna w naszym sklepie internetowym zapewnia wysoką precyzję i niezawodność pomiarów siły i masy z wykorzystaniem systemu wagowego SIWAREX. Ze względu na efektywną izolację ogniw obciążeniowych, rozwiązanie to pozwala na zabezpieczenie przed występowaniem potencjalnych łuków, iskier oraz innych źródeł stwarzających ryzyko wybuchu. Niezależenie od warunków pracy, sprzęt i okablowanie nie są w stanie wyzwolić energii cieplnej lub elektrycznej odpowiedniej do zapłonu. Urządzenie oferowane w naszym sklepie spełnia szereg wytycznych i wymagań w zakresie dokładności oraz poziomu ochrony dla różnych aplikacji realizowanych przez system automatyki.

Zastosowanie

Bariera bezpieczeństwa SIWAREX dostępna w naszym asortymencie jest w pełni kompatybilna z modułami wagowymi należącymi do tej serii. Ich zastosowanie opiera się głównie na przetwarzaniu sygnałów z czujników wagowych na dane użytkowe, które mogą być następnie wykorzystane do sterowania różnymi procesami technologicznymi czy produkcyjnymi. Oferowana przez nas bariera bezpieczeństwa SIWAREX posiada niezbędne elementy ochronne oraz izolacyjne, dlatego może być bez przeszkód stosowana w różnego rodzaju obszarach przemysłowych.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 318, 324
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 7MH4710-5CA
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 5.472,00 PLN

Brutto: 6.730,56 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt