SIWAREX U, Kabel - 7MH4607-8CA

  • SIWAREX U, Kabel - 7MH4607-8CA

7MH4607-8CA to kabel połączeniowy firmy Siemens, który jest przeznaczony do szeregowego łączenia modułów wagowych SIWAREX U z komputerem osobistym za pośrednictwem interfejsu RS-232C. Oferowany w naszym sklepie model posiada 9 pinów i mierzy 3 m długości, co zapewnia wysoką elastyczność na etapie instalacji i konfiguracji systemów wagowych.

SIWAREX U - kabel połączeniowy do komputera- 7MH4607-8CA

7MH4607-8CA to kabel wykonany z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu gwarantuje stabilne połączenie modułu wagowego SIWAREX U z komputerem PC oraz podnosi dokładność odczytów przesyłanych danych pomiarowych. Oferowany produkt jest przystosowany do pracy z kompatybilnymi urządzeniami Siemens, a także komputerami wyposażonymi w standardowy interfejs RS-232C.

Zastosowanie

Za pośrednictwem oferowanego przez nas kabla 9-pinowego da się sprawnie i szybko przesyłać dane, konfigurować ustawienia modułów wagowych oraz monitorować wyniki realizowanych pomiarów z poziomu komputera PC, co znacząco podnosi efektywność zarządzania procesami realizowanymi przez moduły SIWAREX U. Urządzenia te służą do wykonywania pomiarów masy w warunkach przemysłowych i są wyposażone w szeregowy interfejs komunikacyjny, dzięki czemu mogą współpracować z komputerem lub innym systemem sterowania. RS-232C zapewnia łatwą komunikację za pośrednictwem pojedynczej linii sygnałowej i jest powszechnie stosowany w systemach automatyki przemysłowej.

Funkcje i możliwości

Kabel połączeniowy SIWAREX U dostępny w naszym sklepie internetowym posiada specyfikację, która jest w pełni kompatybilna z elektroniką wagową używaną przez moduły SIWAREX U. Oferowany model z powodzeniem sprawdza się w różnego rodzaju obiektach przemysłowych, włącznie z magazynami, zakładami produkcyjnymi czy halami. Kabel ten charakteryzuje się długością sięgającą 3 m, co pozwala na uzyskanie połączenia z komputerem osobistym na znacznej odległości. Jeżeli moduł wagowy SIWAREX U wymaga podłączenia z wykorzystaniem interfejsu innego niż 9-pinowy port szeregowy, konieczne może być zastosowanie adaptera lub przejściówki.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 318, 324
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 7MH4607-8CA
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 261,94 PLN

Brutto: 322,18 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt