Sterownik Mitsubishi FX3U-64MS/ES

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-64MS/ES

FX3U-64MS/ES jest oferowanym w naszym sklepie internetowym Magsteron sterownikiem programowalnym marki Mitsubishi. Dostępny na tej karcie produktowej model zalicza się do rodziny urządzeń FX3U z serii MELSEC-F, dzięki czemu charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością, dużą szybkością pracy oraz wygodą obsługi. Oferowany sterownik jest wyjątkowo praktyczny oraz wydajny.

Sterownik Mitsubishi FX3U-64MS/ES

FX3U-64MS/ES to produkt, który oferujemy w naszym sklepie w formie jednostki centralnej PLC zasilanej przez 100-240 V AC. Urządzenie dysponuje pamięcią programową 64K kroków. Na wyposażeniu dostępne są 32 wbudowane wejścia cyfrowe oraz 32 wbudowane wyjścia cyfrowe. Model ten posiada wyjścia typu triakowego. Jako użytkownik możesz korzystać z 246 lokalnych punktów wejść oraz wyjść, a z uwzględnieniem punktów zdalnych wejść i wyjść do 384. Oferowany model Mitsubishi da się rozbudować o dodatkowe moduły rozszerzające, które podnoszą funkcjonalność sprzętową.

Specyfikacja techniczna

Dostępny w naszym sklepie internetowym sterownik PLC z serii MELSEC-F charakteryzuje się czasem cyklu LD na poziomie 65 s, a także czasem cyklu MOV do 642 ns. Takie parametry zapewniają optymalną realizację różnych aplikacji w układzie automatyki. Urządzenie posiada na wyposażeniu jeden port RS-422, który pozwala na realizację połączeń z wykorzystaniem wyposażenia zewnętrznego. Oferowany model dysponuje wbudowanym akumulatorem buforowym, co zapewnia długotrwałą pracę. Klasa ochrony dla tego modelu odpowiada IP10, dzięki czemu obudowa jest bardzo szczelna.

Dane i parametry

Urządzenie jest przystosowane do eksploatacji w temperaturze otoczenia od minimalnie 0 stopni Celsjusza do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Sterownik Mitsubishi dostępny w Magsteronie charakteryzuje się szerokością 220 mm, wysokością 90 mm oraz głębokością 86 mm, podczas gdy jego waga sięga 1 kg. Oferowany w naszym asortymencie produkt jest zgodny z RoHS, a także posiada znak jakości CE.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.717,60 PLN

Brutto: 3.342,65 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt