Uchwyt montażowy do czujnika Omron E3Z - E39-L153

  • Uchwyt montażowy do czujnika Omron E3Z - E39-L153

E39-L153 to uchwyt montażowy do laserowego czujnika Omron E3Z będący jednym z podstawowych elementów osprzętu dla urządzeń tej marki. Produkt ten optymalnie pasuje do specyficznego rozstawu montażowego urządzenia, które ze względu na minimalne rozmiary wymaga zastosowania akcesoriów dedykowanych. Uchwyt nie tylko posiada optymalną budowę, ale też wyróżnia się dużą wytrzymałością.

E39-L153 - uchwyt montażowy do czujnika Omron E3Z

E39-L153 jest uchwytem montażowym do czujnika E3Z, będącego urządzeniem stosowanym do precyzyjnego pozycjonowania oraz detekcji. Kompaktowa budowa tego modelu sprzyja efektywnemu wykorzystaniu światła laserowego w pozycjonowaniu i wykrywaniu obiektów, co nie jest możliwe bez komponentu zapewniającego pożądaną stabilizację oraz precyzję. Prawidłowe zamontowanie uchwytu daje pewność dokładnej regulacji obiektywu nadajnika zarówno w kierunku pionowym oraz poziomym, jak i wzdłuż osi. Istnieje też możliwość ustawienia z minimalnym odchyleniem kierunkowym.

Zastosowanie E39-L153

Uchwyt montażowy E39-L153 do czujnika E3Z zaprojektowany został w taki sposób, aby wspomóc konstrukcję optyczną tego modelu w rozprzestrzenianiu się wiązek laserowych. Budowa elementu znacząco ułatwia precyzyjne ustawienie światła w docelowym położeniu, zapewniając szeroki zasięg znamionowy jego pracy oraz zapas wystarczający do prawidłowego działania w różnych warunkach przemysłowych. Uchwyt montażowy sprzyja też wykrywaniu bardzo niewielkich obiektów, co ma szczególne znacznie na dłuższych dystansach.

Parametry techniczne

Oferowany przez sklep Magsteron uchwyt montażowy do czujnika E3Z marki Omron wykonany został z solidnej stali nierdzewnej, która zapewnia optymalną trwałość oraz wytrzymałość produktu. Na wyposażeniu znajdują się niezbędne śruby z podkładkami sprężystymi i nierdzewnymi, dzięki czemu montaż komponentu może być przeprowadzony bez konieczności dokupowania niezbędnych elementów. Model ten posiada sześć otworów montażowych, które zapewniają optymalne mocowanie dla czujnika. 

Specyfikacja

Kategoria
product_type 131, 186, 217

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: E39-L153
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Na zamówienie
-20%
Netto: 19,50 PLN

Brutto: 23,99 PLN


Zapytanie o produkt