Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-100A

  • Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-100A

MR-J2S-100A to przeznaczony dla systemów przemysłowych wzmacniacz serwo będący funkcjonalnym i wydajnym urządzeniem napędowym z linii MELSERVO-J2-Super w ofercie cenionej w branży automatyki firmy Mitsubishi Electric. Model sprzedawany w naszym internetowym sklepie Magsteron ma moc wyjściową 100 W. Urządzenie jest zasilane napięciem 3-fazowym, którego parametry wynoszą 3x 200-230 V AC. Częstotliwość sięga 50/60 Hz, na co składa się zakres dopuszczalnych odchyleń -5%/+5%.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J2S-100A

MR-J2S-100A jest wzmacniaczem serwo ogólnego przeznaczenia, który doskonale sprawdza się w zadaniach dotyczących kontrolowania ruchu maszyny pod względem jej prędkości, momentu obrotowego czy pozycji. Zależnie od preferowanych ustawień, produkt dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego umożliwia jednoczesne sterowanie momentem i pozycją, momentem i prędkością lub pozycją i prędkością. MELSERVO-J2-Super marki Mitsubishi nadaje się również do skutecznego kontrolowania linii oraz napięcia.

Możliwości i funkcje

Ze względu na wbudowany port szeregowy, wzmacniacz serwo możesz łatwo podłączyć do komputera osobistego i przeprowadzić konfigurację z użyciem narzędzia MR-Configurator. Oprogramowanie umożliwia zmianę parametrów, a także przeprowadzanie operacji testowych i monitorowanie napędu. MELSERVO-J2-Super firmy Mitsubishi automatycznie dostraja się w czasie rzeczywistym, gwarantując optymalny dobór parametrów do zapotrzebowania maszyny. Urządzenie posiada również enkoder absolutny o wysokiej precyzji działania, co wynika z rozdzielczości 131072 impulsów.

Zalety i zastosowanie

MELSERVO-J2-Super marki Mitsubishi to serwowzmacniacz, który umożliwia ograniczenie momentu i zabezpieczenie tranzystora mocy przed skutkami nagłego przeciążenia, przyspieszenia czy zwolnienia. Do funkcji produktu należy też regulacja przesunięcia, blokada mechanizmu czy zmiana stałej czasowej. Urządzenie oferowane w naszym sklepie ma gabaryty, które wynoszą 19 cm głębokości, 7 cm szerokości oraz 16,8 cm wysokości.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 341
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 4.512,00 PLN

Brutto: 5.549,76 PLN

Katalogi
Dokumentacja MR-J2S

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt