Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-11KB

  • Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-11KB

MR-J2S-11KB to wzmacniacz serwo z popularnej gamy produktów napędowych MELSERVO-J2-Super, który jest przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Urządzenia z tej rodziny są projektowane i dostarczane przez cenioną na rynku automatyki markę Mitsubishi Electric. Model dostępny w asortymencie naszego sklepu Magsteron charakteryzuje się mocą wyjściową 1100 W, a do zasilania wykorzystuje napięcie trójfazowe o parametrach znamionowych 3x 200-230 V AC z częstotliwością 50/60 Hz.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J2S-11KB

MR-J2S-11KB jest wzmacniaczem serwo o nowoczesnej konstrukcji i bogatym zakresie funkcji, dzięki czemu sprawdza się w wielu zadaniach. Oferowany model firmy Mitsubishi utrzymuje pod ścisłą kontrolą najważniejsze parametry mechanizmu, takie jak moment obrotowy, prędkość czy pozycja. Produkt ten pracuje w różnych trybach, zapewniając jednoczesne sterowanie momentem i pozycją, prędkością i pozycją czy momentem i prędkością. Urządzenie z linii MELSERVO-J2-Super kontroluje również linię i napięcie.

Funkcjonalności i możliwości

Oferowany przez nas serwowzmacniacz posiada port szeregowy do komunikacji z komputerem. Aplikacja konfiguracyjna MR-Configurator pozwala na sprawną i łatwą modyfikację ustawień i parametrów, a także testowanie operacji i monitorowanie pracy napędu. Urządzenie dostępne w naszym sklepie efektywnie korzysta z funkcji dostrajania automatycznego, dostosowując swoje działanie do potrzeb maszyny w czasie rzeczywistym. Mitsubishi MELSERVO-J2-Super posiada enkoder absolutny o rozdzielczości 131072 impulsów i działa z wysoką precyzją.

Zastosowanie i korzyści

Dostępny w naszym sklepie serwowzmacniacz pozwala na ograniczenie momentu, co zabezpiecza tranzystor mocy w razie przeciążeń czy nagłych przyspieszeń i zwolnień. Model ten dysponuje też blokadą mechanizmu, a ponadto pozwala na modyfikowanie stałej czasowej czy regulowanie przesunięcia. Wymiary tego wariantu Mitsubishi MELSERVO-J2-Super sięgają 26 cm szerokości, 26 cm głębokości i 40 cm wysokości.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 341
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Zapytaj o produkt
Katalogi
Dokumentacja MR-J2S

Zapytanie o produkt