Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-22KA

  • Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-22KA

MR-J2S-22KA - takim numerem w katalogu marki Mitsubishi Electric oznaczony został wydajny, precyzyjny i funkcjonalny serwowzmacniacz z gamy napędowej MELSERVO-J2-Super. Model ten oferujemy w naszym sklepie internetowym Magsteron. Urządzenie odznacza się wyjściową mocą 2200 W, a do jego zasilania służy napięcie 3-fazowe o wartości znamionowej 3x 200-230 V AC. Częstotliwość sięga 50/60 Hz, przy czym różnice w parametrach sięgają maksymalnie od -5% do +5%.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J2S-22KA

MR-J2S-22KA oferowany w naszym sklepie internetowym to solidny i nowocześnie wykonany wzmacniacz serwo, który doskonale nadaje się do pracy w systemach przemysłowych. Urządzenie firmy Mitsubishi posiada liczne funkcje kontroli momentu obrotowego, pozycji i prędkości, a także obsługuje wiele trybów pracy. Sterowanie może dotyczyć jednocześnie pozycji i prędkości, prędkości i momentu czy momentu i pozycji, a sam serwowzmacniacz MELSERVO-J2-Super sprawdzi się również w kontroli linii oraz napięć.

Funkcjonalności i możliwości

Dostępny w naszym asortymencie produkt marki Mitsubishi jest wyposażony w interfejs szeregowy, który możesz wykorzystać do podłączenia z PC. Program MR-Configurator zainstalowany na komputerze służy do modyfikacji parametrów i ustawień, a także monitorowania pracy serwonapędu oraz przeprowadzania operacji testowych. Model z linii MELSERVO-J2-Super jest dostrajany w czasie rzeczywistym, ze względu na funkcję automatycznego dostosowania poziomu wzmocnienia względem maszyny. Urządzenie oferowane w naszym sklepie dysponuje też enkoderem położenia absolutnego, którego rozdzielczość sięga 131072 impulsów.

Zastosowanie i korzyści

Tranzystor mocy jest zabezpieczony funkcją ograniczenia momentu, która ulega aktywacji po nagłym zwolnieniu i przyspieszeniu lub wystąpienia przeciążenia. Oferowany serwowzmacniacz jest też wyposażony w funkcję blokady mechanizmu, a ponadto umożliwia zmianę stałej czasowej oraz regulację przesunięcia. Wymiary tego modelu sięgają 34 cm wysokości, 26 cm głębokości oraz 40 cm wysokości.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 341
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Zapytaj o produkt
Katalogi
Dokumentacja MR-J2S

Zapytanie o produkt