Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-22KB

  • Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-22KB

MR-J2S-22KB to bogaty w funkcje i działający z dużą precyzją wzmacniacz serwo o mocy wyjściowej 2200 W. Urządzenie to zostało zaprojektowane i wyprodukowane przez cenioną na rynku napędowym markę Mitsubishi Electric. Model należący do gamy produktów MELSERVO-J2-Super możesz wykorzystać w licznych zastosowaniach przemysłowych. Produkt ten jest pod trójfazowym napięciem zasilania, a jego parametry to 3x 200-230 V AC przy częstotliwości 50/60 Hz.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J2S-22KB

MR-J2S-22KB to nowoczesny i wydajny sprzęt napędowy, który z powodzeniem sprawdza się w licznych układach wymagających zapewnienia wysokiego poziomu kontroli nad momentem obrotowym, prędkością, pozycją i innymi parametrami serwomechanizmu. Produkt z linii MELSERVO-J2-Super umożliwia prace w kilku trybach sterowania, w tym również jednocześnie momentem i pozycją, pozycją i prędkością czy prędkością i momentem. Urządzenie firmy Mitsubishi służy też do kontroli napięć i linii.

Funkcjonalności i możliwości

Wzmacniacz serwo Mitsubishi dostępny w naszym sklepie posiada port szeregowy, co umożliwia szybkie połączenie z komputerem osobistym. Oprogramowanie MR-Configurator pozwala na zmianę ustawień i parametrów, a także wykonanie testów czy monitorowanie pracy. Oferowane przez nas urządzenie napędowe posiada funkcję dostrajania w czasie rzeczywistym, umożliwiając automatyczny dobór wzmocnienia do specyfikacji maszyny. Produkt z linii MELSERVO-J2-Super posiada też precyzyjny enkoder absolutny o rozdzielczości 131072 impulsów.

Zastosowanie i korzyści

Serwowzmacniacz dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego posiada funkcję ograniczenia momentu, co w razie nagłego przeciążenia lub nieoczekiwanego przyspieszenia i zwolnienia zabezpiecza tranzystor mocy. Urządzenie pozwala ponadto na regulację przesunięcia, zmodyfikowanie stałej czasowej czy też zablokowanie mechanizmu. Oferowany w przez nas model marki Mitsubishi ma wysokość 40 cm, głębokość 26 cm oraz wysokość 35 cm.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 341
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Zapytaj o produkt
Katalogi
Dokumentacja MR-J2S

Zapytanie o produkt