Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-350A

  • Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-350A

MR-J2S-350A to zaliczany do serii produktowej MELSERVO-J2-Super, wydajny i funkcjonalny serwowzmacniacz. Produkt opracowany przez renomowaną firmę Mitsubishi Electric sprawdza się w licznych zastosowaniach napędowych dla przemysłu. Urządzenie oferowane w naszym sklepie internetowym charakteryzuje się wyjściową mocą 350 W, a jego zasilanie przebiega z użyciem trójfazowego napięcia o wartości znamionowej 3x 200-230 V AC. Zakres dopuszczalnych różnic dla częstotliwości 50/60 Hz wynosi -5%/+5%.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J2S-350A

MR-J2S-350A jest wysoce funkcjonalnym i wytrzymałym konstrukcyjnie wzmacniaczem serwo. Zastosowanie produktu dostępnego w naszym sklepie sprawdzi się zwłaszcza w układach, które wymagają efektywnego kontrolowania pozycji, momentu obrotowego i prędkości za pomocą serwomechanizmu. Oferowany model Mitsubishi pracuje w kilku trybach sterowania, w tym jednocześnie dla prędkości i pozycji, momentu i pozycji czy prędkości i momentu. Produkt ten sprawdza się też w kontrolowaniu linii oraz napięć.

Możliwości i funkcje

Urządzenie z serii MELSERVO-J2-Super możesz łatwo podłączyć do komputera za pomocą interfejsu szeregowego, aby przeprowadzić konfigurację za pomocą narzędzia MR-Configurator. Funkcje tego oprogramowania pozwalają na szybką zmianę parametrów, a także monitorowanie pracy i robienie testów. Sam serwowzmacniacz Mitsubishi może być dostrajany automatycznie i w czasie rzeczywistym, dzięki czemu wzmocnienie następuje optymalnie dla zapotrzebowania maszyny. Rozdzielczość 1310172 impulsów wbudowanego enkodera absolutnego sprawia, że urządzenie działa z wyjątkową precyzją.

Zastosowanie i zalety

Wzmacniacz serwo z serii MELSERVO-J2-Super jest wyposażony w funkcję ograniczenia momentu, która chroni tranzystor mocy przed następstwami nagłego przeciążenia lub zwolnienia i przyspieszenia. Oferowany przez nas model ma też funkcję blokady mechanizmu, zmiany przesunięć czy regulowania stałej czasowej. Wymiary tego nowoczesnego serwowzmacniacza sięgają 16,8 cm wysokości, 9 cm szerokości oraz 19,5 cm głębokości.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 341
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 5.365,00 PLN

Brutto: 6.598,95 PLN

Katalogi
Dokumentacja MR-J2S

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt