Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-60A

  • Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-60A

MR-J2S-60A to jeden z serwowzmacniaczy należących do gamy urządzeń MELSERVO-J2-Super renomowanej marki Mitsubishi. Model oferowany w sklepie Magsteron jest przeznaczony do zastosowań napędowych w przemyśle i posiada moc wyjściową 600 W. Produkt ten może być zasilany jednofazowo przez 3x 200-230 V AC lub jednofazowo przez 1x 230 V AC, a jego częstotliwość wynosi 50/60 Hz w zakresie dopuszczalnych różnic -5%/+5%.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J2S-60A

MR-J2S-60A to zaawansowany technologicznie i funkcjonalny wzmacniacz serwo, który jest przy tym trwały mechanicznie. Jego zastosowanie pozwala na wykonywanie różnych zadań kontrolnych w zakresie momentu obrotowego, pozycji czy prędkości serwomechanizmu. Oferowany przez nas model marki Mitsubishi obsługuje sterowanie pozycją i prędkością, prędkością i momentem oraz momentem i pozycją jednocześnie. Urządzenie z linii MELSERVO-J2-Super pozwala też na kontrolowanie napięcia oraz linii.

Możliwości i funkcje

Serwowzmacniacz ten posiada standardowy interfejs szeregowy, dzięki któremu możesz podłączyć go do komputera i przeprowadzić konfigurację w MR-Configurator. Narzędzie to służy do zmiany parametrów i ustawień, monitorowania pracy oraz wykonywania testów. Wzmacniacz serwo firmy Mitsubishi może być również automatycznie dostrajany w czasie rzeczywistym, co pozwala na dostosowanie mocy do potrzeb aplikacji. Na wyposażeniu jest dostępny enkoder położenia absolutnego, którego wysoka rozdzielczość 131072 impulsu korzystnie wpływa na dokładność sterowania.

Zastosowanie i zalety

Wzmacniacz serwo z serii MELSERVO-J2-Super oferowany w naszym sklepie zabezpiecza tranzystor mocy ograniczeniem momentu przy nagłej zmianie prędkości lub przeciążeniu, a także wygładza pozycję w przypadku nagłej zmiany położenia. Produkt ten posiada również regulację przesunięcia czy modyfikację stałej czasowej oraz blokadę mechanizmu. Oferowany w naszym sklepie wzmacniacz ma wymiary sięgające 7 cm głębokości, 17 cm wysokości oraz 13,5 cm szerokości.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 341
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 3.190,00 PLN

Brutto: 3.923,70 PLN

Katalogi
Dokumentacja MR-J2S

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt