Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-700B

  • Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-700B

MR-J2S-700B to numer oferowanego w sklepie Magsteron wzmacniacza serwo, którego wyjściowa moc wynosi 700 W. Model ten został zaprojektowany i wykonany przez firmę Mitsubishi Electric, a także należy do serii urządzeń napędowych MELSERVO-J2-Super. Wzmacniacz serwo o tej konfiguracji jest zasilany z trzech faz, wykorzystując napięcie 3x 200-230 V AC przy częstotliwości 50/60 Hz z maksymalnym zakresem zmiany parametrów od -5% do +5%.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J2S-700B

MR-J2S-700B to serwowzmacniacz o innowacyjnej budowie, który doskonale sprawdza się w systemach przemysłowych wymagających utrzymania pełnej kontroli nad procesami związanymi z momentem obrotowym, prędkością czy pozycją. Urządzenie firmy Mitsubishi działa w kilku trybach pracy, umożliwiając jednoczesne sterowanie prędkością i pozycją, pozycją i momentem czy momentem i prędkością. Produkt z gamy MELSERVO-J2-Super możesz również zastosować do kontrolowania napięcia czy linii.

Funkcje i możliwości

Serwowzmacniacz dostępny w naszym sklepie posiada interfejs szeregowy do połączenia z PC, co umożliwia konfigurację urządzenia dedykowanym do tego narzędziem - MR-Configurator - do zmiany ustawień i parametrów, monitorowania pracy czy realizacji operacji testowych. Oferowany model marki Mitsubishi pozwala na dostosowanie pracy do potrzeb maszyny w czasie rzeczywistym, ze względu na funkcję dostrajania automatycznego. Rozdzielczość 131072 enkodera absolutnego sprawia, że precyzja sterowania jest bardzo wysoka.

Zalety i zastosowanie

Tak samo jak inne wzmacniacze serwo MELSERVO-J2-Super, model dostępny w naszym asortymencie zapewnia wygładzanie pozycji przy nagłej zmianie położenia. Funkcja ograniczenia momentu obrotowego pozwala natomiast ochronić tranzystor mocy w razie przeciążenia czy nagłej zmiany prędkości. Oferowany wzmacniacz serwo posiada też regulację przesunięcia, blokadę mechanizmu czy funkcję zmiany stałej czasowej dla prędkości. Urządzenie to odznacza się wysokością 35 cm, szerokością 18 cm oraz głębokością 20 cm.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 341
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 10.252,00 PLN

Brutto: 12.609,96 PLN

Katalogi
Dokumentacja MR-J2S

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt