Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-70B

  • Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-70B

MR-J2S-70B to jeden z wzmacniaczy serwo serii MELSERVO-J2-Super cenionej firmy Mitsubishi Electric. Model oferowany w naszym sklepie internetowym Magsteron charakteryzuje się wyjściową mocą 700 W. Urządzenie to może być zasilane napięciem z trzech faz 3x 200-230 V AC lub też z jednej fazy 1x 230 V AC. Produkt ten charakteryzuje się częstotliwością 50/60 Hz, na co składają się dopuszczalne odchylenia w zakresie od -5% do +5%.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J2S-70B

MR-J2S-70B jest nowocześnie zaprojektowanym, wysoce funkcjonalnym oraz bardzo wydajnym urządzeniem napędowym. Model marki Mitsubishi dostępny w naszym sklepie pozwala na kontrolowanie prędkości, momentu obrotowego i pozycji w różnych wariantach pracy. Dostępny jest tryb sterowania jednocześnie momentem i pozycją, momentem i prędkością oraz prędkością i pozycją. Urządzenie z serii MELSERVO-J2-Super nadaje się również do kontrolowania napięcia czy linii.

Możliwości i funkcjonalności

Na wyposażeniu tego modelu znajduje się szeregowy interfejs, dzięki czemu urządzenie możesz podłączyć do komputera i wykonać konfigurację za pomocą platformy MR-Configurator. Oprogramowanie to służy do zmiany ustawień, modyfikacji parametrów, monitorowania pracy oraz realizacji operacji testowych. Produkt marki Mitsubishi może być dostrajany w czasie rzeczywistym oraz automatycznie, dobierając w ten sposób parametry mocy odpowiednie dla maszyny. Na wyposażeniu znajduje się enkoder absolutny, którego rozdzielczość 131072 impulsów poprawia precyzję sterowania.

Zastosowanie i korzyści

Urządzenie z serii MELSERVO-J2-Super posiada funkcję wygładzania pozycji, która przydaje się w razie nieoczekiwanych zmian położenia. Do przydatnych rozwiązań należy też opcja ograniczenia momentu obrotowego zabezpieczająca tranzystor mocy przed nieoczekiwanym przyspieszeniem, zwolnieniem i przeciążeniem. Produkt ten posiada również funkcje regulacji przesunięcia, zmiany stałej czasowej dla prędkości czy blokady mechanizmu. Urządzenie mierzy 16,8 cm wysokości, 19 cm głębokości oraz 7 cm wysokości.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 341
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 3.504,00 PLN

Brutto: 4.309,92 PLN

Katalogi
Dokumentacja MR-J2S

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt