Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J4-100B-RJ

  • Wzmacniacz  Serwo Mitsubishi - MR-J4-100B-RJ

MR-J4-100B-RJ to dostępny w asortymencie sklepu internetowego Magsteron wzmacniacz serwo MELSERVO-J4. Urządzenie to jest bardzo wydajne i energooszczędne, a za jego projekt i wykonanie odpowiada ceniona w branży automatyki marka Mitsubishi Electric. Oferowany przez nas produkt cechuje się przystępnością obsługi i wysoką funkcjonalnością, a jego moc wynosi 1000 W. Model ten jest zasilany napięciem trójfazowym o parametrach 3x 200-230 V AC, dla którego częstotliwość wynosi 50/60 Hz.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J4-100B-RJ

MR-J4-100B-RJ zapewnia wysoką efektywność współpracy z różnego rodzaju silnikami wykorzystywanymi w warunkach przemysłowych, takich jak jednostki działające w oparciu o układ bezpośredni, obrotowy lub liniowy. Wzmacniacz serwo Mitsubishi w tej konfiguracji gwarantuje wydajną synchronizację i dużą przepustowość, a także szerokie pasmo przenoszenia i przedłużone czasy cykli. Oferowane urządzenie ma na wyposażeniu enkoder z rozdzielczością na poziomie 4 milionów impulsów przy częstotliwości odpowiedzi 2500 Hz.

Możliwości i funkcje

Serwowzmacniacz z serii MELSERVO-J4 nie potrzebuje modułu pozycjonowania do konfiguracji, co ma swoje przełożenie na redukcję kosztów, mniejsze zużycie materiałów oraz oszczędność czasu. Kalibrację, diagnostykę, monitorowanie i zmianę ustawień możesz wykonać za pomocą oprogramowania MR-Configurator2 na PC, które służy też do tworzenia programów w oparciu o specjalne tabele, indeksy, kroki programowe i stacje. Praktyczną funkcją tego modelu marki Mitsubishi jest automatyczne dostrajanie, realizowane w czasie rzeczywistym i zgodnie z potrzebami aplikacji.

Korzyści i zalety

Serwowzmacniacz z serii MELSERVO-J4 w tym wykonaniu efektywnie wykrywa zmiany w częstotliwości rezonansowej, aby redukować wibracje i w ten sposób przedłużać żywotność urządzenia. Oferowany model ułatwia planowanie konserwacji dzięki funkcjom diagnostycznym, a także zapewnia bezpieczne wyłączenie momentu i zatrzymywanie pracy. Gabaryty to 1,4 kg wagi przy 6 cm szerokości, 18,5 cm wysokości i 16 cm głębokości.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 343
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 4.382,00 PLN

Brutto: 5.389,86 PLN

Katalogi
MR-J4

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt