Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J4-11KA-RJ

  • Wzmacniacz  Serwo Mitsubishi - MR-J4-11KA-RJ

MR-J4-11KA-RJ to nowoczesny pod względem konstrukcyjnym i zaawansowany technologicznie wzmacniacz serwo o mocy 11000 W. Oferowany przez nas model jest dedykowany licznym zastosowaniom napędowym w przemyśle i został zaprojektowany przez cenioną markę Mitsubishi. Urządzenie z serii MELSERVO-J4 jest przyjazne w obsłudze, a także funkcjonalne i energooszczędne. Jego zasilanie odbywa się z użyciem napięcia trójfazowego 3x 200-230 V AC, dla którego częstotliwość wynosi 50/60 Hz.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J4-11KA-RJ

MR-J4-11KA-RJ może być stosowany w systemach wykorzystujących różnego rodzaju silniki, w tym wyposażone w układ bezpośredni czy też jednostki liniowe i obrotowe. Korzyści zapewniane przez to urządzenie to m.in. duża przepustowość, wysoka efektywność synchronizacji, przedłużone czasy cyklu oraz szerokie pasmo przenoszenia. Serwowzmacniacz Mitsubishi w tej odsłonie posiada też enkoder z rozdzielczością 4 milionów impulsów, który zapewnia czas odpowiedzi na poziomie 2500 Hz.

Możliwości i funkcje

MELSERVO-J4 w tej wersji nie wymaga modułu pozycjonowania na etapie konfiguracji, przez co jest serwowzmacniaczem zapewniającym oszczędność czasu i minimalizację kosztów. Urządzenie możesz parametryzowć, kalibrować i programować w środowisku MR-Configurator2 na komputerze osobistym. Narzędzie to pozwala na tworzenie programów dla wzmacniacza serwo poprzez odpowiednio dobrane kroki, stacje, tabele czy indeksy. Z poziomu oprogramowania możesz również monitorować napęd i wykonywać testy. Oferowany produkt Mitsubishi obsługuje automatyczne dostrajanie w czasie rzeczywistym na potrzeby maszyny.

Korzyści i zalety

Wzmacniacz serwo o tej specyfikacji cechuje się dużą odpornością mechaniczną i żywotnością, a za skuteczne tłumienie drgań odpowiada funkcja rozpoznawania zmian w częstotliwości rezonansowej. Rozbudowana diagnostyka pozwala na zaplanowanie działań serwisowych i konserwacyjnych, a funkcje zatrzymania pracy i wyłączenia momentu podnoszą bezpieczeństwo.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 343
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 17.992,00 PLN

Brutto: 22.130,16 PLN

Katalogi
MR-J4

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt