Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J4-11KB-RJ

  • Wzmacniacz  Serwo Mitsubishi - MR-J4-11KB-RJ

MR-J4-11KB-RJ jest zasilanym trójfazowo serwowzmacniaczem, który sprawdza się systemach automatyki przemysłowej z wykorzystaniem napędów. Urządzenie to pracuje z mocą 11000 W, a do jego zalet należy wysoka wydajność i precyzja pracy. Oferowany model został wyprodukowany przez firmę Mitsubishi Electric i należy do rodziny produktowej MELSERVO-J4, która słynie z energooszczędnych, funkcjonalnych i prostych w obsłudze wzmacniaczy serwo. Napięcie zasilania wynosi 3x 200-230 V AC z częstotliwością 50/60 Hz.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J4-11KB-RJ

MR-J4-11KB-RJ to serwowzmacniacz dedykowany kontroli maszyn wyposażonych w silniki pracujące w różnych silnikach, włącznie z jednostkami liniowymi, obrotowymi czy też z układem bezpośrednim. Model Mitsubishi MELSERVO-J4 sprzedawany w sklepie Magsteron zapewnia efektywną synchronizację, szerokie pasmo przenoszenia, długie czasy cyklu oraz dużą przepustowość. Urządzenie odznacza się przy tym rozdzielczością 4 milionów impulsów enkodera, dla którego częstotliwość odpowiedzi wynosi nawet 2500 Hz.

Możliwości i funkcje

Łatwa i szybka konfiguracja tego serwowzmacniacza wynika z braku konieczności używania modułu pozycjonowania, dzięki czemu proces ten przebiega w minimalnym czasie oraz przy zredukowanych kosztach eksploatacyjnych. Programowanie modelu Mitsubishi MELSERVO-J4 oferowanego w naszym sklepie odbywa się za pomocą narzędzia MR-Configurator2 na komputerze PC. Za jego pośrednictwem możesz tworzyć programy w oparciu o intuicyjne tabele, indeksy, stacje i kroki, a także przeprowadzać diagnostykę i monitorować pracę urządzenia. Serwowzmacniacz ten automatycznie dostraja wzmocnienie do wymagań maszyn, realizując to w czasie rzeczywistym.

Korzyści i zalety

Istotną zaletą oferowanego modelu Mitsubishi MELSERVO-J4 dostępnego w naszym sklepie jest jego wytrzymałość i żywotność zapewniana przez analizy częstotliwości rezonansowej i efektywne tłumienie wibracji. Specjalistyczna diagnostyka ułatwia planowanie serwisu, a funkcje zabezpieczające pozwalają na bezproblemowe wyłączenie momentu czy zatrzymanie pracy napędu.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 343
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 17.276,00 PLN

Brutto: 21.249,48 PLN

Katalogi
MR-J4

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt