Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J4-200A-RJ

  • Wzmacniacz  Serwo Mitsubishi - MR-J4-200A-RJ

MR-J4-200A-RJ to Mitsubishi MELSERVO-J4, czyli bogaty w funkcje i osiągający wysoką wydajność serwowzmacniacz o doskonałych parametrach technicznych. Oferowany w sklepie Magsteron model to wyjątkowo przyjazne w obsłudze urządzenie, które możesz zastosować w wielu aplikacjach przemysłowych bazujących na kontroli napędów. Serwowzmacniacz ten posiada moc 2000 W i jest zasilany trójfazowym napięciem o wartości 3x 200-230 V AC oraz częstotliwości 50/60 Hz.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J4-200A-RJ

MR-J4-200A-RJ to produkt przeznaczony do kontrolowania i wzmacniania ruchu realizowanego przez silniki różnego typu, w tym jednostki z napędem bezpośrednim, liniowym lub obrotowym. Odpowiednio dobrane parametry zapewniają wysokie pasmo przenoszenia, długie czasy cyklu, optymalną przepustowość oraz skuteczną synchronizację. Na wyposażeniu tego urządzenia napędowego znajduje się enkoder, który osiąga rozdzielczość na poziomie 4 milionów impulsów oraz zwraca uwagę częstotliwością odpowiedzi aż 2500 Hz.

Możliwości i funkcje

Urządzenie dostępne w asortymencie naszego sklepu da się konfigurować bez wykorzystania modułu pozycjonującego, dzięki czemu parametryzacja odbywa się szybko i minimalizuje koszty. Do programowania serwowzmacniacza służy MR-Configurator2 w wersji na PC. Narzędzie to umożliwia nie tylko kalibrację parametrów i ustawień, ale też monitorowanie pracy czy diagnostykę. W tworzeniu programów dla urządzenia możesz zastosować indeksy, tabele, stacje i kroki. Produkt oferowany w naszym sklepie dostraja wzmocnienie do potrzeb maszyny automatycznie oraz w czasie rzeczywistym.

Korzyści i zalety

Do zalet tego serwowzmacniacza należy jego wytrzymałość i odporność na wibracje, co wynika ze skutecznej analizy zmian w częstotliwości rezonansowej. Rozbudowana diagnostyka pozwala natomiast na odpowiednie zaplanowanie konserwacji urządzenia. Niemałym atutem są funkcje bezpieczeństwa do zatrzymania pracy czy wyłączenia momentu. Gabaryty oferowanego wzmacniacza serwo wynoszą 16 x 19,5 x 9 cm, a waga to 2,1 kg.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 343
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 4.866,00 PLN

Brutto: 5.985,18 PLN

Katalogi
MR-J4

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt