Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J4-20B-RJ

  • Wzmacniacz  Serwo Mitsubishi - MR-J4-20B-RJ

MR-J4-20B-RJ to wszechstronny i uniwersalny serwowzmacniacz. Urządzenie to zostało wyprodukowane przez popularną markę Mitsubishi Electric i zalicza się do szerokiej gamy napędowych produktów MELSERVO-J4. Moc wyjściowa modelu dostępnego w naszym asortymencie to 200 W. Oferowany wzmacniacz serwo posiada wiele funkcji i jest bardzo wydajny, a przy tym przyjazny w użytkowaniu. Produkt jest zasilany trójfazowo przez 3x 200-230 V AC z częstotliwością 50/60 Hz.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J4-20B-RJ

MR-J4-20B-RJ to wzmacniacz serwo, który możesz z powodzeniem wykorzystać do kontrolowania silników w różnej konfiguracji. Produkt marki Mitsubishi nadaje się do pracy z jednostkami o napędzie bezpośrednim, a także liniowym czy obrotowym. Urządzenie z rodziny MELSERVO-J4 spełnia wszystkie wymagania pod względem pasma przenoszenia czy synchronizacji. Rozdzielczość enkodera wynosi aż 4 miliony impulsów, co w połączeniu z częstotliwością odpowiedzi 2500 Hz zapewnia optymalne przepustowości oraz długie czasy cyklów.

Możliwości i funkcje

W procesie konfiguracji tego modelu firmy Mitsubishi nie jest konieczne stosowanie modułu pozycjonowania, dzięki czemu jego obsługa ogranicza zużycie materiałów, koszty eksploatacyjne i czas pracy. Jako program kalibracyjny służy MR-Configurator2 w wersji na komputery osobiste, za pomocą którego da się zmienić ustawienia, przeprowadzać testy i monitorować napęd. Do programowania możesz wykorzystać kroki programowe, a także indeksy, stacje i tabele. Urządzenie MELSERVO-J4 automatycznie i w czasie rzeczywistym dostraja parametry do potrzeb maszyny.

Korzyści i zalety

Oferowany produkt analizuje częstotliwość rezonansową i wykrywa jej zmiany, co niweluje drgania i przedłuża żywotność urządzenia. Wzmacniacz serwo Mitsubishi MELSERVO-J4 posiada też funkcje do diagnostyki i planowania serwisu, a ponadto korzysta z funkcji bezpiecznego wyłączenia momentu i zatrzymania pracy. Wymiary produktu to 4 cm szerokości, 16 cm głębokości i 13,5 cm wysokości przy wadze 0,8 kg.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 343
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.869,00 PLN

Brutto: 3.528,87 PLN

Katalogi
MR-J4

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt