Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J4-40B-RJ

  • Wzmacniacz  Serwo Mitsubishi - MR-J4-40B-RJ

MR-J4-40B-RJ to jeden z serwowzmacniaczy dedykowanych branży przemysłowej, zaprojektowany i wyprodukowany przez Mitsubishi Electric. Urządzenie oferowane w naszym sklepie internetowym należy do gamy urządzeń napędowych z rodziny MELSERVO-J4, które słyną ze swojej wydajności, prostoty obsługi, funkcjonalności i energooszczędności. Moc wyjściowa tego modelu wynosi 400 W. Produkt może być zasilany z jednej fazy 1x 230 V A lub z trzech faz 3x 200-230 V AC, natomiast jego częstotliwość to 50/60 Hz.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J4-40B-RJ

MR-J4-40B-RJ służy do efektywnej kontroli silników obrotowych i liniowych, a także wyposażonych w napęd bezpośredni. Model z rodziny MELSERVO-J4 firmy Mitsubishi charakteryzuje się skuteczną synchronizacją i wysokim pasmem przenoszenia, zapewniając przy tym optymalne tłumienie drgań. Urządzenie to posiada enkoder o rozdzielczości 4 000 000 impulsów z częstotliwością odpowiedzi 2500 Hz, co przedłuża czasy cyklów i podnosi przepustowość. Serwowzmacniacz posiada ponadto funkcje wyłączenia momentu i bezpiecznego zatrzymania.

Funkcje i możliwości

Urządzenie MELSERVO-J4 firmy Mitsubishi możesz skonfigurować bez udziału modułu pozycjonowania, a tym samym ograniczyć koszty i oszczędzić czas. Oprogramowanie do parametryzacji to MR-Configurator2, które zapewnia szybką kalibrację i zmianę ustawień oraz przydatne funkcje do diagnostyki i monitorowania. Za pomocą tego narzędzia możesz programować serwowzmacniacz na podstawie indeksowania stacji, tabeli punktowej czy kroków programu. Produkt posiada funkcję automatycznego dostrajania w czasie rzeczywistym, zapewniając optymalny dobór wzmocnienia dla maszyn.

Zalety i korzyści

Urządzenie MELSERVO-J4 firmy Mitsubishi skutecznie wykrywa zmiany w częstotliwości rezonansowej, zapewniając przy tym odporność na wibracje i podnosząc żywotność części mechanicznych. Funkcje diagnostyczne pozwalają na łatwe zaplanowanie prac związanych z konserwacją wzmacniacza serwo. Waga produktu oferowanego w naszym sklepie to 1 kg, natomiast jego wymiary sięgają 4 cm szerokości, 17 cm wysokości oraz 16 cm głębokości.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 343
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.974,00 PLN

Brutto: 3.658,02 PLN

Katalogi
MR-J4

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt