Zasilacz Mean Well MDR-10-12

  • Zasilacz Mean Well MDR-10-12

MDR-10-12 to jednowyjściowy zasilacz firmy Mean Well, który wyróżnia się wąską konstrukcją. Oferowane przez nas urządzenie charakteryzuje się napięciem wyjściowym 12 V i działa z prądem 0,84 A, a jego moc wynosi 10 W. Model ten z powodzeniem pracuje w rozległym zakresie napięć wejściowych, a przy tym posiada funkcję atutorestartu, ograniczenie prądowe oraz liczne zabezpieczenia.

Zasilacz Mean Well - MDR-10-12

MDR-10-12 to zasilacz przystosowany do pracy z napięciem wejściowym 85-264 V AC oraz 120-370 V DC. Oferowany w naszym sklepie model marki Mean Well wyróżnia się niewielkimi wymiarami, które wynoszą jedynie 90 mm wysokości, 22,5 mm szerokości oraz 100 mm głębokości. Do zalet tego zasilacza należy jego wysoka sprawność sięgająca 81%. Urządzenie dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego jest też przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatury, który wynosi od -20 stopni Celsjusza do +50 stopni Celsjusza.

Funkcje i zalety

Nowoczesny zasilacz Mean Well w tej wersji został opracowany w taki sposób, aby jego montaż na szynie DIN przebiegał szybko i sprawnie. Urządzenie dysponuje odpowiednimi zabezpieczeniami nadnapięciowymi, przeciwprzeciążeniowymi i przeciwzwarciowymi, a także umożliwia pobór mocy bez obciążenia. Zasilacz jest wyposażony w zintegrowaną diodę LED, która odpowiada za wskazanie stanu pracy. Oferowany model jest wyposażony w system chłodzenia za pośrednictwem otwartego obiegu powietrza, co zabezpiecza jego wnętrze przed przegrzaniem. Produkt dysponuje też wymaganymi certyfikatami i jest zgodny z obowiązującymi normami.

Możliwości wykorzystania

Dostępny w naszym sklepie internetowym zasilacz Mean Well znajduje zastosowanie głównie do zasilania urządzeń przemysłowych, w tym również tych tworzących układy zautomatyzowane. Oferowany model wyróżnia się solidną obudową, która została wykonana z tworzywa sztucznego. Zasilacz ten zużywa niewiele energii elektrycznej, przez co przyczynia się do redukcji kosztów i jednocześnie gwarantuje zachowanie wysokiej wydajności w czasie pracy.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 59, 73
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • Mean Well Marka: Mean Well
  • Kod produktu: MDR-10-12
  • Dostępność: Na zapytanie
Netto: 48,00 PLN

Brutto: 59,04 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt