Zasilacz Mean Well MDR-10-5

  • Zasilacz Mean Well MDR-10-5

MDR-10-5 to przemysłowy zasilacz AC-DC firmy Mean Well, który został opracowany z myślą o zamontowaniu na szynie DIN. Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym dysponuje wyjściem 5 V DC i pracuje z prądem 2 A. Zasilacz ten posiada solidną obudowę z tworzywa sztucznego oraz spełnia wytyczne wielu norm, takich jak UL 508 czy IET EN/UL/IEC 60950.

Zasilacz Mean Well - MDR-10-5

MDR-10-5 jest zasilaczem pracującym z napięciem wyjściowym 5 V oraz mocą wyjściową 10 W, natomiast jego prąd wyjściowy wynosi 2 A. Urządzenie posiada uniwersalne wejście 110/230 V działające w dopuszczalnym zakresie 90-264 V. Zasilacz marki Mean Well dostępny w naszym sklepie odznacza się kompaktową konstrukcją. Jego wymiary to 22,5 mm szerokości, 90 mm wysokości i 100 mm głębokości przy 168 g wagi netto.

Możliwości i funkcje

Produkt oferowany w naszym sklepie internetowym jest zasilaczem szynowym DIN, który konwertuje napięcie AC na regulowane napięcie stałe i w ten sposób zasila różne urządzenia przemysłowe w systemie automatyki. Model ten opracowała ceniona marka Mean Well, która słynie z produkcji zasilaczy oraz różnego rodzaju komponentów pokrewnych. Montaż urządzenia odbywa się na standardowej szynie DIN, co jest praktycznym rozwiązaniem w wielu przemysłowych zakładach. Ze względu na kompaktową obudowę i wydajną konstrukcję, oferowany przez nas zasilacz zapewnia wyjątkowo stabilną moc wyjściową.

Zastosowanie i korzyści

Na wyjściu dostępny w naszym sklepie zasilacz zapewnia stabilizowane napięcie stałe, które z powodzeniem nadaje się do zasilania urządzeń przemysłowych i elementów elektronicznych, na przykład przekaźników i czujników. Oferowany w naszym sklepie internetowym model marki Mean Well posiada też wbudowane zabezpieczenia przed zwarciami, przetężeniami i przepięciami, co daje pewność skutecznej ochrony przed uszkodzeniami na skutek awarii. Urządzenie dysponuje ponadto sygnalizacyjną diodą LED, która informuje o włączeniu zasilania. Zasilacz jest efektywnie chłodzony przez swobodną konwencję powietrza.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 59, 75
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • Mean Well Marka: Mean Well
  • Kod produktu: MDR-10-5
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Na zamówienie
Netto: 48,00 PLN

Brutto: 59,04 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt