Weintek

Weintek

Panel HMI WEINTEK 7" - MT8071iE

MT8071iE to nowocześnie zaprojektowany panel operatorski HMI firmy Weintek z serii T 8000. Model dos..


Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)
Panele HMI Weintek należą do najbardziej cenionych produktów tej uznanej marki. Stanowią praktyczne narzędzie komunikacji między urządzeniami, a operatorem. Umożliwiają sprawowanie pełnej kontroli nad elementami realizującymi proces technologiczne oraz inne złożone czynności. Panele operatorskie firmy Weintek są niezwykle uniwersalne, co zawdzięczają mnogości zastosowań. Ich szeroką ofertę posiada Magsteron.

Panele HMI Weintek

Panele HMI Weintek to wielofunkcyjne urządzenia, które występują w kilku rodzinach operatorskich. W ofercie producenta znaleźć można zarówno wersje ekonomiczne, jak i zaawansowane modele do bardziej złożonych zastosowań. Wszystkie panele HMi firmy Weintek posiadają bezpłatne, dostępne na stronie producenta oprogramowanie EasyBuilder. Urządzenia te korzystają również z szeregu protokołów komunikacyjnych, które pozwalają na współpracę z większością funkcjonujących na rynku urządzeń.

Budowa i funkcje paneli HMI Weintek

Panele HMI Weintek z najnowszej serii wyposażone zostały w procesory Cortex A8 z taktowaniem 600MHz, 128MB pamięci RAM i takiej samej ilości pamięci flash. Taka konfiguracja optymalną wydajność pracy. Oferowane przez Magsteron modele paneli operatorskich Weintek posiadają ekrany o wysokiej rozdzielczości do 1024x600, wyświetlające paletę kolorów 16 mln odcieni. Umożliwiają one wizualizację grafik w optymalnej jakości. Weintek przygotował obszerne również zasoby elementów i form graficznych. Urządzenia dostępne są w różnych rozmiarach wyświetlaczy. Panele firmy Weintek dysponują złączami MicroUSB, a w zależności od modelu także złączem Ethernet.

Funkcje

Panele operatorskie oferowane przez firmę Weintek wyróżniają się zaawansowanymi zdolnościami komunikacyjnymi, oferując wsparcie dla ponad 250 producentów urządzeń działających na rynku systemów automatyki. Najnowsze panele operatorskie marki Weintek są częściowo kompatybilne z modelami minionych generacji. Za sprawą wymiarów wycięcia montażowego oraz projektu EasyBuidler, wymiana starszego urządzenia na nowe jest znacząco ułatwiona. Użytkownicy mogą korzystać z symulatora on-line oraz off-line nawet bez dostępu do panelu operatorskiego. Urządzenia tej marki dysponują wieloma funkcjami wbudowanymi, które sprawdzają się w przypadku praktycznie każdej aplikacji. Na szczególną uwagę zasługują starannie dopracowane możliwości dostępu zdalnego.

MT8071iE

Panel HMI Weintek to urządzenie należące do serii MT8000. Model ten wyposażony został w mocny procesor, dzięki czemu jest w stanie sprawnie przeprowadzić obróbkę nawet dużej ilości danych. Urządzenie posiada 7-calowy ekran z 24-bitową matrycą o rozdzielczości 800x480 pikseli. Podobnie jak w przypadku innych modeli z serii, panel operatorski MT8071iE wyposażony został w liczne interfejsy komunikacyjne. Urządzenie może bez przeszkód pracować z popularnymi sterownikami firmy Siemens. Panel posiada również wbudowany port USB, który pozwala na wgranie dowolnego nośnika pamięci lub podłączenie urządzeń peryferyjnych.

W ofercie Magsteron

Panele HMI Weintek najnowszych serii znaleźć można w ofercie Magsteron. Urządzenia te są doskonale przystosowane do obsługi systemu i wizualizacji stanu procesów w różnych warunkach. Poszczególne modele zapewniają optymalną komunikację między operatorem, a elementami instalacji. Zapraszamy do uważnego prześledzenia aktualnej oferty Magsteronu oraz zadawania pytań dotyczących paneli operatorskich HMI firmy Weintek.

Zapytanie o produkt