6EW1000-7AA - Bateria SIMATIC S5 - rozmiar C - 3,6V

  • 6EW1000-7AA - Bateria SIMATIC S5 - rozmiar C - 3,6V

6EW1000-7AA jest numerem katalogowym zapasowej baterii litowej 3,6 V w rozmiarze C o parametrach 3,6 V i 5,2 Ah. Sprzęt dostępny w sklepie Magsteron jest przeznaczony dla sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 w wersjach 110S, 115U, 135U i 150U. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym produkt wyposażono w specyfikację najbardziej właściwą do wykonywania procesów w środowisku zakładowym, przez co całkowicie sprawnie pracuje w zaawansowanych obszarach.

Siemens SIMATIC S5 - bateria zapasowa - 6EW1000-7AA

6EW1000-7AA jest oferowany jako bateria o specyfice dopasowanej względem potrzeb szeregu aplikacji branżowych. Budowa proponowanego w naszym sklepie wariantu ułatwia skuteczne doprowadzanie pracy PLC w zaawansowanych dziedzinach automatyki przemysłowej. Oferowany na zamówienie element wyposażenia dla sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens przyspiesza wydajną realizację najistotniejszych zadań.

Specyfikacja i zalety

Bateria zapasowa udostępniana przez nasz sklep internetowy zapewnia współpracę z rozmaitymi jednostkami w liniach PLC SIMATIC S5, które wykazują kompatybilność z proponowanym modelem. System ten zawiera stosunkowo zoptymalizowane w zakresie jakościowym programowalne sterowniki logiczne. Dostępne warianty SIMATIC S5 posiadają odpowiednio dopasowane warianty technologii obudowy, jednostki obliczeniowe czy też rozmiary pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

W ramach S5 marki Siemens możemy zaproponować praktyczne elementy, wśród których wyróżniamy uniwersalne moduły wejść i wyjść, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemów, zasilacze dedykowane, liczniki oraz szafy montażowe. Platforma programistyczna do kreowania i modyfikowania programów sterowników SIMATIC S5 to STEP5 w trafnej odsłonie produktowej. Komponenty wyposażenia tak wykonane przez cały czas pracują w strefach automatyki przemysłowej, których nie zmodernizowano do wariantu S7. Oferowana bateria jest nowa i dostępna w fabrycznym opakowaniu.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6EW1000-7AA
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt