SIEMENS Simatic S5 - 6ES5 300-5CA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5 300-5CA11

6ES5-300-5CA11 to moduł interfejsowy IM300 EU dla jednostek centralnych S5-135/55 IM300 CEN EG 184/7, dostępny w wersji bez zasilacza. Sprzęt jest urządzeniem systemu programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens. Model ten wyposażono w technologie odpowiednie do funkcjonowania w branży przemysłowej, dzięki czemu z powodzeniem może się sprawdzić w różnego rodzaju zastosowaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu- 6ES5-300-5CA11

6ES5-300-5CA11 - taki numer katalogowy otrzymał moduł interfejsu o możliwościach w stu procentach dostosowanych do wymagań różnych aplikacji PLC. Specyfikacja techniczna sprzedawanego w sklepie Magsteron wariantu gwarantuje wydajną obsługę w znacznym przedziale warunków temperatury w otoczeniu, a także w niekorzystnych obszarach roboczych. Dostępny w naszej ofercie produkt dedykowany linii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia bezpieczne wdrażanie różnych czynności w systemie sterowniczym.

Korzyści i zalety

Moduł interfejsu dostępny na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową pozostanie zgodny z licznymi podzespołami z grupy PLC S5 Siemens. W standardzie tym prezentujemy CPU o zróżnicowanej konstrukcji. Dostępne urządzenia uzyskały różne gabaryty obudowy, układy procesorów czy wielkość pamięci. Niemało PLC w tym systemie nieustannie jest eksploatowanych we współczesnych systemach automatyzacji. Oferowany przez nas model nie jest już produkowany w firmie Siemens, dlatego sprowadzamy go jedynie jako przywrócony komponent z rynku wtórnego od bezpiecznych dostawców.

Funkcje i zastosowania

Moduł interfejsowy proponowany w naszym sklepie bez przeszkód działa z licznymi elementami rozbudowującymi funkcje PLC. SIMATIC Siemens S5 obejmuje szeroki wybór modułów rozszerzających, takich jak m.in. opcjonalne wejścia, opcjonalne wyjścia, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne oraz przekaźniki. System do parametryzacji sterowników S5 to STEP5 w dostosowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5 300-5CA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt