SIEMENS Simatic S5 - 6ES5090-8MA01

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5090-8MA01

6ES5090-8MA01 - takim numerem katalogowym oznaczono moduł pamięci firmy Siemens dla CPU 90U. Wariant ten przygotowano dla systemów sterowników programowalnych z linii SIMATIC S5. Element wyposażono w rozwiązania odpowiednie do funkcjonowania w warunkach przemysłowych, więc bez komplikacji może się sprawdzić w różnych projektach. Na wyposażeniu znajduje się 10 wejść i 6 wyjść cyfrowych 240 V/0,5 A. Pojemność pamięci to 4 kB.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci - 6ES5090-8MA01

6ES5090-8MA01 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy moduł pamięci o budowie efektywnie dobranej do potrzeb szeregu aplikacji. Funkcjonalność proponowanego w asortymencie sklepu Magsteron podzespołu pozwala na bezproblemową eksploatację w obszernym zakresie warunków temperatury środowiska, jak i również w trudnym otoczeniu roboczym. Udostępniany przez nas podzespół dedykowany kategorii sterowników programowalnych SIMATIC S5 gwarantuje kompleksowe realizowanie czynności procesowych i sterowniczych w wielu branżach.

Korzyści i specyfikacja

Moduł pamięci oferowany w sklepie Magsteron pozostaje zgodny z innymi komponentami z kategorii programowalnych sterowników SIMATIC S5. W serii tej oferujemy modele PLC o odmiennej budowie. Dostarczane urządzenia posiadają rozmaite obudowy, układy procesorów czy dostępną pamięć. Sporo sterowników z tej grupy wciąż jest wykorzystywanych w poszczególnych zakładach przemysłu niepoddanych modernizacji. Oferowany przez nasz sklep internetowy produkt jest na chwilę obecną niedostępny, dlatego oferujemy go wyłącznie jako przywrócony wariant z rynku wtórnego od zaufanych źródeł.

Funkcjonalności i możliwości

Moduł pamięci prezentowany w ofercie sklepu Magsteron bez problemu działa z licznymi produktami specjalnymi. Seria Siemens SIMATIC S5 zapewnia bezproblemową zgodność z licznymi produktami rozszerzającymi, wśród których wyróżniamy opcjonalne wejścia, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne bądź też moduły przekaźnikowe. Oprogramowanie do programowania PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w kompatybilnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5090-8MA01
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt