SIEMENS Simatic S5 - 6ES5090-8MA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5090-8MA21

6ES5090-8MA21 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł technologiczny dla jednostek centralnych typu S5-90U/95U. Akcesorium należy do linii elementów wyposażenia sterowniczego SIMATIC S5 marki Siemens. Urządzenie posiada konstrukcję zoptymalizowaną do eksploatacji w obszarze przemysłu, a dzięki temu bez komplikacji może działać w różnych procesach z wykorzystaniem PLC starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł technologiczny - 6ES5090-8MA21

6ES5090-8MA21 - pod takim numerem oferujemy moduł technologiczny o budowie kompleksowo dostosowanej do specyfiki licznych branż. Konstrukcja mechaniczna prezentowanego w naszym internetowym sklepie sprzętu zapewnia bezpieczną pracę w szerokim stopniu warunków temperaturowych w otoczeniu, a tym samym sprawdza się w licznych obszarach przemysłowych. Dostępny w naszym sklepie internetowym model podzespołu dla urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens pozwala na efektywne wykonywanie operacji w procesach PLC.

Specyfikacja i korzyści

Moduł technologiczny sprzedawany przez nasz sklep posiada parametry zgodne z z innymi komponentami rodziny PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. W standardzie tym dostępne są sterowniki o różnej konstrukcji. Dostępne urządzenia uzyskały odmienne gabaryty obudowy, układy procesorów lub pamięci RAM. Mnóstwo PLC z tej kategorii wciąż bywa eksploatowanych w poszczególnych systemach technologicznych. Dostarczany na zamówienie w sklepie Magsteron model został wycofany z produkcji przez markę Siemens, w związku z czym oferujemy go jedynie jako przywrócony sprzęt z rynku wtórnego na życzenie.

Funkcje i zastosowania

Oferowany przez nasz sklep internetowy moduł technologiczny sprawnie współpracuje z innymi podzespołami dodatkowymi SIMATIC tej serii. Odsłona S5 Siemens obejmuje liczne komponenty rozszerzające funkcje PLC, takie jak chociażby moduły wejściowe, wyjścia dodatkowe, moduły komunikacji, moduły licznikowe, moduły funkcyjne oraz moduły przekaźnikowe. Środowisko do zarządzania programami programowalnych sterowników logicznych Siemens S5 to STEP5 w dedykowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5090-8MA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt