SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8FA02

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8FA02

6ES5095-8FA02 to numer katalogowy, pod którym zakupisz CPU 95F w standardzie fail-safe dla systemów redundantnych. Sprzęt sprzedawany w naszym sklepie internetowym to rozwiązanie z kategorii kontrolerów SIMATIC S5 marki Siemens. Proponowany przez nas element otrzymał specyfikację techniczną dobrze dopasowaną do kontrolowania procesów w obszarach automatyki, a więc w stu procentach skutecznie może działać w najbardziej rozmaitych działaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5095-8FA02

6ES5095-8FA02 to sprzedawany w naszym sklepie model CPU, który posiada budowę technologiczną dopasowaną do najważniejszych wymagań branżowych. Zastosowanie oferowanego przez nas podzespołu ułatwia w stu procentach bezpieczne ukierunkowanie programów sterownika w niestandardowych środowiskach. Udostępniany na specjalne zamówienie model urządzenia z rodziny logicznych sterowników programowalnych PLC Siemens S5 optymalizuje obsługę złożonych układów sterowania.

Specyfikacja techniczna

Jednostka centralna dostarczana na zamówienie przez nasz sklep współpracuje z wieloma przydatnymi produktami serii SIMATIC S5. Rodzina ta obejmuje w znacznym stopniu dostosowane pod względem jakościowym programowalne sterowniki PLC. Dostępne CPU SIMATIC S5 firmy Siemens odznaczają się tym, że otrzymały bardzo różne wysokości, głębokości i szerokości obudowy, możliwości obliczeniowe i zasoby pamięciowe.

Funkcje i możliwości

Dla kategorii S5 marki Siemens możemy zaproponować uniwersalne elementy, jakimi są chociażby załączane moduły wejść i wyjść, moduły komunikacji, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, karty modemów, źródła energii, moduły pomiarowe i komplety instalacyjne. Oprogramowanie inżynieryjne do tworzenia programów realizowanych przez SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnej specyfikacji konfiguracyjnej. Części wyposażenia z tej kategorii przez cały czas mogą być wykorzystywane w strefach automatyzacji niezmodernizowanych do Siemens w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5095-8FA02
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt