SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MA02

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MA02

6ES5095-8MA02 to numer katalogowy kompaktowej jednostki centralnej w wersji 95U. Produkt sprzedawany w sklepie Magsteron stanowi rozwiązanie z serii sterownika PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Podzespół oferowany w naszym sklepie otrzymał budowę przystosowaną do kontrolowania działań sterowniczych w segmentach przemysłowych, a dzięki temu bez większych przeszkód będzie funkcjonować w bardzo różnych czynnościach z zakresu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5095-8MA02

6ES5095-8MA02 to oferowany w naszym sklepie model CPU, który posiada funkcjonalność dopasowaną specjalnie do specyfikacji technologicznych różnych aplikacji zakładowych. Budowa mechaniczna dostępnego u nas podzespołu znacząco przyspiesza ekonomiczne przeprowadzanie aplikacji sterowniczych w zakładach automatyki. Oferowany wariant modelowy z linii logicznych sterowników Siemens S5 pozwala na sukcesywne wdrażanie skomplikowanych procesów technologicznych z wykorzystaniem PLC.

Korzyści i specyfikacja

Produkt udostępniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową będzie przystosowany do działania z wieloma funkcjonalnymi komponentami w systemie sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. Rodzina ta zawiera optymalnie dostosowane pod względem technicznym jednostki CPU. Dostarczane programowalne sterowniki PLC SIMATIC S5 marki Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały w większości zróżnicowane szerokości obudów, dane obliczeniowe czy też zasoby pamięci.

Funkcje i dane techniczne

W serii SIMATIC S5 znajdują się kompatybilne podzespoły, jak m.in. elastyczne moduły wyjść i wejść, złącza do komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, modemy internetowe, zasilacze, moduły zliczające, a także komplety montażowe. Narzędzie inżynieryjne do parametryzacji urządzeń Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w prawidłowo dobranej specyfikacji. PLC z taką konstrukcją nadal z powodzeniem mogą być eksploatowane w strefach zakładów, które nie zostały zaktualizowane do wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5095-8MA02
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt