SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MC01

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MC01

6ES5095-8MC01 to numer katalogowy kompaktowej jednostki 95U z 2 interfejsami AS511. Urządzenie oferowane w sklepie Magsteron wywodzi się z serii sterowników PLC SIMATIC S5. Dostępny u nas element zwraca uwagę poprzez specyfikację techniczną optymalnie dobraną do sterowania procesami w warunkach zakładowych, przez co całkowicie bezpiecznie będzie się sprawdzać w różnych czynnościach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5095-8MC01

6ES5095-8MC01 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się jednostka CPU, która posiada charakterystykę dobraną specjalnie względem wymogów technicznych licznych linii systemowych. Specyfika mechaniczna dostępnego na zamówienie w sklepie Magsteron sprzętu pozwala na wyjątkowo sprawne realizowanie zadań sterownika PLC w rozmaitym otoczeniu automatyki. Proponowany w naszym asortymencie podzespół z generacji SIMATIC Siemens S5 umożliwia zgodne z wytycznymi wykonywanie najbardziej istotnych operacji sterownika.

Zalety i specyfikacja

Produkt sprzedawany w asortymencie sklepu Magsteron można stosować z najbardziej elastycznymi elementami wchodzącymi do rodziny programowalnych sterowników S5 marki Siemens. Gama ta zapewnia w znaczącym stopniu niestandardowe pod względem jakościowym rozwiązania. Wyprodukowane sterowniki PLC SIMATIC S5 marki Siemens przykuwają uwagę tym, że mają odpowiednio przystosowane wersje montażowe obudów, możliwości obliczeniowe czy wielkość pamięci.

Funkcje i dane techniczne

Dla serii SIMATIC S5 sprzedajemy przydatne urządzenia, którymi są opcjonalne moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy, zasilacze, moduły pomiarowo-zliczające, a do tego również komplety instalacyjne. Środowisko do zarządzania programami sterowników PLC SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej specyfikacji. Rozwiązania z tej edycji nadal powszechnie mogą być stosowane w obszarach branżowych, których nie zaktualizowano do sterownika Siemens typu S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5095-8MC01
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt