SIEMENS Simatic S5 - 6ES5100-8MA03

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5100-8MA03

6ES5100-8MA03 jest numerem katalogowym jednostki centralnej CPU 103 dla S5-100U. Dostępny w naszym sklepie podzespół jest częścią rodziny programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Produkt ten jest zaopatrzony w budowę technologiczną wyjątkowo dobrze zoptymalizowaną do realizacji procesów sterowania w obszarze automatyki, dlatego też bezawaryjnie może się sprawdzić w wielu różnych układach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5100-8MA03

6ES5100-8MA03 to model CPU, który posiada funkcjonalność dostosowaną specjalnie do wymagań technologicznych najrozmaitszych zakładów. Specyfikacja mechaniczna sprzedawanego na zamówienie podzespołu zdecydowanie usprawnia skuteczne wykonywanie zadań PLC w różnych obiektach przemysłowych. Sprzedawany na zamówienie model CPU dla systemów SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na zgodne z wytycznymi wykonywanie zaawansowanych operacji na linii PLC.

Zalety i specyfikacja

Wariant oferowany na zamówienie w naszym internetowym sklepie jest zaprojektowany zgodnie z uniwersalnymi podzespołami generacji sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Kategoria ta obejmuje w wyraźnym stopniu odmienne w zakresie konstrukcyjnym urządzenia PLC. Wybrane programowalne sterowniki logiczne S5 wyróżniają się tym, że posiadają zróżnicowane wysokości, głębokości i szerokości obudowy, procesory, a także roboczą pamięć.

Parametry i dane techniczne

Dla rodziny SIMATIC S5 firmy Siemens mamy do zaoferowania zróżnicowane moduły, jakimi są rozszerzające moduły wejść i wyjść, złącza do komunikacji, adaptery, przekaźniki, karty pamięci, modemy, zasilacze, moduły pomiarowo-zliczające, a do tego komplety instalacyjne. Inżynieryjne narzędzie do pracy i konfiguracji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 Siemens to STEP5 w dedykowanej edycji konfiguracyjnej. Sterowniki z tą technologią wciąż bywają używane w obszarach niezaktualizowanych do sterownika w wersji S7. Produkt ten pozostaje aktualnie wycofany u firmy Siemens, w związku z czym zamówisz u nas jego wersję używaną.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5100-8MA03
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt