SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UB13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UB13

6ES5101-8UB13 to jednostka centralna 101U z 10 wejściami i 6 wyjściami przekaźnikowymi, która jest zasilana przez 220/240 V AC. Dostępny w naszym sklepie Magsteron wariant jest częścią generacji sterowników programowalnych PLC Siemens S5. Model oferowany w naszym sklepie internetowym wyróżnia się poprzez konstrukcję technologiczną odpowiednią do kontrolowania procesów w warunkach przemysłowych, a więc bez większych przeszkód działa w rozmaitych układach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5101-8UB13

6ES5101-8UB13 - takim numerem charakteryzuje się model CPU, który posiada budowę odpowiednio dostosowaną do konfiguracji technologicznych wielu układów przemysłowych. Użycie tego rozwiązania usprawnia w pełni wydajne doprowadzanie czynności sterowniczych w najbardziej niestandardowych obszarach. Udostępniany w naszym internetowym sklepie model komponentu dla układu urządzeń SIMATIC Siemens S5 gwarantuje sprawne i efektywne realizowanie licznych projektów i aplikacji.

Specyfikacja i zalety

CPU proponowany na specjalne zamówienie przez sklep internetowy Magsteron pozostaje kompatybilny z pozostałymi produktami wliczającymi się do produktów S5 marki Siemens. Podkategoria ta oferuje zaskakująco rozmaite technicznie komponenty. Wyprodukowane programowalne sterowniki logiczne SIMATIC S5 marki Siemens mają indywidualnie dostosowane głębokości, szerokości i wysokości montażowe obudowy, systemy scalone bądź też rozmiary pamięci.

Funkcje i zastosowania

Dla gamy S5 marki Siemens dostępne są kompatybilne elementy, jak przykładowo uzupełniające moduły wyjściowe i wejściowe, złącza komunikacyjne, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy internetowe, moduły do zasilania, moduły pomiarowe, a także szyny instalacyjne. Narzędzie programistyczne do programowania i konfiguracji programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w kompatybilnej konfiguracji produktowej. Sprzęty w tej edycji nadal powszechnie mogą działać w obszarach, których nie poddano modernizacji do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5101-8UB13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt