SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UC11

6ES5101-8UC11 - takim numerem katalogowym wyróżnia się moduł rozszerzeń 101U podłączany do sieci 220/240 V AC i dysponujący 20 wejściami 24 V DC. Oferowany przez nas model pozostaje rozwiązaniem z kategorii PLC Siemens S5. Urządzenie dostępne w naszym asortymencie jest zaopatrzone w technologię najbardziej właściwą do realizacji procesów w zakładzie przemysłowym, dzięki czemu bez problemów sprawdzi się w standardowych obszarach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń - 6ES5101-8UC11

6ES5101-8UC11 - taki numer posiada moduł rozszerzeń o konstrukcji pod kątem technologicznym odpowiednio dostosowanej względem wymogów najliczniejszych linii zakładowych. Jakość oferowanego w sklepie Magsteron sprzętu zdecydowanie zapewnia wydajne wykonywanie aplikacji PLC w trudnych środowiskach. Udostępniany przez nas produkt z kategorii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 umożliwia ekonomiczne realizowanie różnych operacji.

Specyfikacja i korzyści

Moduł rozszerzeń udostępniany na specjalne zamówienie w asortymencie sklepu Magsteron sprawnie działa z wieloma popularnymi produktami z edycji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5. Układ ten obejmuje w znacznej mierze zoptymalizowane jakościowo jednostki CPU. Udostępnione komponenty Siemens SIMATIC S5 posiadają indywidualnie przystosowane wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne konstrukcji obudowy, dane procesora, a także pamięć programową.

Funkcje i zastosowania

W układzie SIMATIC S5 dostarczane są odpowiednie rozwiązania, jak m.in. załączane moduły wyjściowe i wejściowe, złącza do komunikacji, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemowe, moduły zasilające, liczniki, a ponadto komplety instalacyjne. System do opracowywania programów produktów Siemens S5 to STEP5 w zgodnej technologicznie wersji. Sprzęty z tej generacji wciąż wydajnie bywają stosowane w obszarach automatyki, które nie są zaktualizowane do sterownika Siemens SIMATIC w wersji S7. Model oferowany na zamówienie przez nasz sklep Magsteron jest już wycofany u producenta, w związku z czym możemy dostarczyć go w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5101-8UC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt