SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UU43

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UU43

6ES5101-8UU43 to oferowany w naszym sklepie internetowym wariant jednostki centralnej CPU w wersji 101U. Proponowane w sklepie Magsteron urządzenie wykonano dla struktury sterowników logicznych PLC SIMATIC Siemens S5. Sprzedawany element uzyskał konstrukcję opracowaną specjalnie do zadziałania w środowisku zakładu przemysłowego, a więc z dużym powodzeniem może się sprawdzić w nietypowych zastosowaniach w obszarze automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5101-8UU43

6ES5101-8UU43 jest numerem katalogowym jednostki centralnej, która posiada specyfikę opracowaną odpowiednio względem wielu wymagań systemowych. Konstrukcja technologiczna sprzedawanego w naszym sklepie sprzętu zapewnia ekonomiczne uruchamianie projektów sterownika w przemysłowych obszarach. Udostępniany przez nas komponent wyposażenia dla sterowników programowalnych PLC Siemens SIMATIC S5 przyspiesza skuteczne wykonywanie najistotniejszych procesów układów sterowania.

Specyfikacja i zalety

Model CPU oferowany na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową zapewnia kompatybilność z najbardziej funkcjonalnymi urządzeniami wchodzącymi do rodziny programowalnych sterowników logicznych Siemens S5. Linia ta obejmuje odpowiednio zbalansowane technologicznie produkty. Udostępnione urządzenia SIMATIC S5 wyróżniają się tym, że otrzymały bardzo różne warianty montażowe obudów, architektury procesorów i dostępną pamięć.

Funkcjonalności i dane techniczne

W generacji S5 marki Siemens możesz znaleźć rozmaite komponenty, jak przykładowo uzupełniające moduły wejść i wyjść, porty komunikacyjne, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemu, moduły zasilacza, moduły zliczające, a także komplety instalacyjne. Narzędzie inżynierskie do programowania sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w specjalnie dopasowanej wersji. CPU z taką konfiguracją wciąż obecnie znajdują się w eksploatacji w otoczeniu zakładów przemysłowych, których nie poddano modernizacji do wariantu Siemens SIMATIC S7. Model ten oferujemy jako produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5101-8UU43
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt