SIEMENS Simatic S5 - 6ES5102-8MA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5102-8MA21

6ES5102-8MA21 jest numerem katalogowym jednostki centralnej CPU 102 dla S5-100U w edycji z zasilaczem 24/9 V DC. Sprzedawany w naszym sklepie wariant to rozwiązanie zaliczane do struktury sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Urządzenie oferowane w naszym sklepie posiada specyfikację techniczną najbardziej właściwą do wdrażania działań w obszarze automatyki przemysłowej, w związku z czym bez jakichkolwiek przeszkód działa w różnych systemach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5102-8MA21

6ES5102-8MA21 - takim katalogowym numerem produktu wyróżnia się CPU o konstrukcji technicznej dobranej do wymagań licznych segmentów. Funkcjonalność sprzedawanego przez nasz sklep internetowy akcesorium znacząco przyspiesza wydajne doprowadzanie operacji sterowniczych w obszarach przemysłowych. Sprzedawany na zamówienie komponent wyposażenia dla programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 pozwala na efektywne wdrażanie profesjonalnych działań systemów automatyki.

Specyfikacja i zalety

CPU udostępniany na specjalne zamówienie przez sklep Magsteron można używać z przydatnymi modelami w systemach sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Generacja ta uwzględnia w sobie w znacznym stopniu przystosowane konstrukcyjnie PLC. Określone programowalne sterowniki logiczne SIMATIC S5 marki Siemens odznaczają się tym, że otrzymały stosunkowo zróżnicowane szerokości montażowe, wysokości montażowe konstrukcji obudowy, specyfikacje procesora lub też roboczą pamięć.

Funkcje i możliwości

W technologii SIMATIC S5 firmy Siemens możesz zamówić również zgodne akcesoria, jak przykładowo wszechstronne moduły wejścia i wyjścia, komunikacyjne złącza, adaptery, przekaźniki, karty pamięci, modemy, źródła energii, moduły pomiarowo-zliczające i komplety montażowe. System do programowania i parametryzacji programowalnych sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej odsłonie produktowej. CPU tej serii obecnie nadal mogą być stosowane w obszarach branży niezaktualizowanych do nowszych odsłon sterownika PLC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5102-8MA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt