SIEMENS Simatic S5 - 6ES5102-8MA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5102-8MA22

6ES5102-8MA22 jest sprzedawanym przez Magsteron modelem CPU 102 sterownika 100U. Proponowany w naszym sklepie element przygotowano dla generacji kontrolera PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny u nas sprzęt zaopatrzono w konstrukcję technologiczną zoptymalizowaną do użycia w segmencie automatyki, dlatego bez przeszkód znajduje zastosowanie w skomplikowanych procesach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5102-8MA22

6ES5102-8MA22 spełnia funkcję jednostki centralnej dostosowanej do potrzeb szeregu linii branżowych. Budowa technologiczna dostępnego aktualnie w asortymencie naszego sklepu Magsteron produktu gwarantuje całkowicie ekonomiczne doprowadzanie projektów sterownika w najtrudniejszych obszarach. Prezentowany przez sklep internetowy wariant produktowy z gamy kontrolera SIMATIC S5 Siemens gwarantuje sukcesywne realizowanie najistotniejszych zadań systemu sterowania.

Korzyści i zalety

Wariant CPU oferowany w naszym internetowym sklepie będzie przystosowany do działania z wieloma urządzeniami z serii logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5. System ten zawiera w sobie dość odmienne w zakresie konstrukcyjnym programowalne sterowniki logiczne. Oferowane modele Siemens S5 przykuwają uwagę tym, że mają w większości odmienne gabaryty instalacyjne obudowy, rdzenie procesora bądź też pojemność pamięci.

Parametry i dane techniczne

W kategorii SIMATIC S5 mamy do zaoferowania dedykowane urządzenia, jakimi są chociażby rozbudowujące moduły wyjścia i wejścia, interfejsy komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemów, źródła energii, moduły zliczająco-pomiarowe i komplety instalacyjne. Środowisko do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji produktowej. Komponenty wyposażenia z takimi parametrami nadal z powodzeniem mogą być eksploatowane w strefach obiektów, które nie są zmodernizowane do nowszych odsłon sterownika Siemens PLC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5102-8MA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt