SIEMENS Simatic S5 - 6ES5155-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5155-3UA11

6ES5155-3UA11 - pod takim numerem katalogowym zamówisz jednostkę rozszerzającą RACK 155U z 21 slotami, której parametry to 40 A prądu i 5/115 V AC napięcia. Urządzenie sprzedawane w naszym sklepie zalicza się do platformy sterowników logicznych S5 marki Siemens. Element dostępny w sklepie Magsteron posiada specyfikację technologiczną idealną do inicjowania operacji w środowiskach zakładowych, dzięki czemu całkowicie płynnie wykonuje działania w aplikacjach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5155-3UA11

6ES5155-3UA11 - takim numerem wyróżnia się jednostka rozszerzająca o charakterystyce dostosowanej do parametrów technicznych systemu SIMATIC S5. Konstrukcja oferowanego komponentu ułatwia w stu procentach efektywne inicjowanie programów sterownika PLC w niestandardowych obszarach automatyki przemysłowej. Udostępniany na specjalne zamówienie wariant modelowy dla systemu programowalnych S5 firmy Siemens ułatwia wydajne realizowanie najważniejszych aplikacji kontrolera.

Zalety i specyfikacja

Jednostka oferowana przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową na zamówienie jest wyprodukowana zgodnie z wieloma innymi rozwiązaniami wchodzącymi do rodziny programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens. Standard ten oferuje w znacznym stopniu przystosowane pod względem technologicznym kontrolery. Sklasyfikowane urządzenia SIMATIC S5 marki Siemens uzyskały nieco inne wysokości, głębokości i szerokości montażowe konstrukcji obudowy, parametry procesora bądź też zasoby pamięci.

Parametry i dane techniczne

W serii Siemens SIMATIC S5 sprzedawane są kompatybilne akcesoria takie, jak rozbudowujące moduły wejściowe i wyjściowe, modułu ułatwiające komunikację, adaptery, przekaźniki, karty Micro SD, karty modemów, źródła energii, liczniki bądź też komplety instalacyjne. Oprogramowanie inżynierskie do pracy i parametryzacji urządzeń S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej specyfikacji produktowej. Sprzęty w tej edycji obecnie nadal eksploatuje się w strefach obiektu, które nie są zaktualizowane do sterownika SIMATIC S7 marki Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5155-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt