SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA12

6ES5185-3UA12 to numer katalogowy jednostki rozszerzającej typu 185U, która została wyposażona w 21 slotów i pracuje z parametrami 115/230 V AC oraz 18 A. Dostępny u nas komponent pozostaje rozwiązaniem z serii sterowników PLC SIMATIC S5. Proponowany przez nas wariant zwraca uwagę poprzez konstrukcję technologiczną idealnie dobraną do użycia w środowisku automatyki, przez co tym samym całkowicie płynnie będzie działać w specjalistycznych zakładach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5185-3UA12

6ES5185-3UA12 - taki numer otrzymała jednostka o konfiguracji odpowiednio dobranej do konstrukcji technicznych sterowników SIMATIC z serii S5. Specyfikacja oferowanego urządzenia zapewnia stuprocentowo wydajne doprowadzanie programów sterowniczych w podstawowych dziedzinach automatyki. Sprzedawany w naszym asortymencie wariant z gamy logicznych sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 gwarantuje sukcesywne wdrażanie zróżnicowanych aplikacji PLC.

Specyfikacja i zalety

Produkt sprzedawany na zamówienie w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową wykonano zgodnie z innymi częściami z generacji programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Seria ta oferuje odpowiednio zoptymalizowane konstrukcyjnie warianty urządzeń. Dostarczane komponenty Siemens S5 posiadają dość zróżnicowane wysokości, głębokości i szerokości montażowe obudów, układy scalone lub wielkość pamięci.

Parametry i możliwości

W podkategorii S5 marki Siemens dostarczane są specjalne elementy, takie jak niestandardowe moduły wyjścia i wejścia, interfejsy do komunikacji, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, karty modemowe, moduły zasilacza, moduły pomiarowe, a ponadto szyny instalacyjne. Platforma inżynieryjna do kreowania i modyfikowania programów PLC S5 to STEP5 w trafnie dopasowanej wersji konfiguracyjnej. Logiczne sterowniki o takiej konstrukcji przez cały czas znajdują się w użytkowaniu w obszarach przemysłu nieunowocześnianych do odsłony Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5185-3UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt