SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA22

6ES5185-3UA22 to produkt, którym jest jednostka rozszerzająca 185U z 21 gniazdami i wentylatorem. Oferowany w naszym sklepie komponent pochodzi z konstrukcji sterownika logicznego PLC S5 firmy Siemens i jest zasilany napięciem 5/24 V DC przy prądzie 18 A. Produkt wyposażono w specyfikację idealną do przeprowadzania działań w otoczeniu automatyki, dzięki czemu też bez jakichkolwiek komplikacji będzie pracować w rozmaitych układach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5185-3UA22

6ES5185-3UA22 - pod takim numerem sprzedajemy jednostkę rozszerzającą, która posiada budowę opracowaną specjalnie z myślą o spełnianiu funkcji technologicznych w systemie SIMATIC. Wybór sprzedawanego na zamówienie w asortymencie naszego sklepu modelu umożliwia ekonomiczne uruchamianie aplikacji w nietypowych obszarach. Przedstawiany przez nas produkt z podkategorii sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens gwarantuje efektywne wdrażanie procesów linii sterowniczych.

Zalety i specyfikacja

Produkt sprzedawany na specjalne zamówienie przez sklep internetowy Magsteron będzie przystosowany do stosowania z wieloma przydatnymi rozwiązaniami wchodzącymi w skład serii logicznych sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Podkategoria ta obejmuje bardzo zoptymalizowane konstrukcyjnie modele. Wybrane produkty S5 Siemens mogły otrzymać w większości zróżnicowane wysokości, głębokości i szerokości montażowe obudowy, dane obliczeniowe lub też pojemność pamięci.

Funkcje i zastosowania

W układzie S5 firmy Siemens oferujemy zgodne podzespoły, takie jak dodatkowe moduły wyjścia i wejścia, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, karty modemów, źródła zasilania, moduły pomiarowo-zliczające czy zestawy montażowe. System do konfiguracji urządzeń S5 Siemens to STEP5 w przystosowanej konfiguracji produktowej. Programowalne sterowniki logiczne starszej serii cały czas mogą być stosowane w obszarach, które nie zostały zmodernizowane do wariantu S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5185-3UA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt