SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA43

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA43

6ES5185-3UA43 to numer katalogowy jednostki rozszerzającej RACK typu 185U wyposażonej w 21 slotów o parametrach 5/24 V DC i 40 A. Podzespół proponowany w naszym sklepie internetowym wykonano dla konstrukcji sterownika programowalnego PLC SIMATIC S5 w wersjach S5-135/55. Model ten posiada budowę praktycznie dopasowaną do wykonywania pracy w warunkach automatyki przemysłowej, a więc zaskakująco dobrze może się sprawdzić w różnych zadaniach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5185-3UA43

6ES5185-3UA43 - taki numer otrzymała jednostka rozszerzająca o konstrukcji opracowanej specjalnie z myślą o parametrach sterowników S5 firmy Siemens. Specyfika tego akcesorium przyspiesza efektywne doprowadzanie działań PLC w różnych zakładach automatyki przemysłowej. Oferowany na specjalne zamówienie model komponentu z generacji produktów SIMATIC Siemens S5 gwarantuje skuteczne inicjowanie różnych procesów sterownika logicznego.

Specyfikacja techniczna

Model udostępniany przez nasz sklep Magsteron będzie przystosowany do pracy z różnymi istotnymi podzespołami z linii sterowników programowalnych PLC Siemens S5. Podkategoria ta obejmuje dość odmienne w zakresie technicznym rozwiązania. Sklasyfikowane sterowniki S5 mogą posiadać różne warianty konstrukcji obudowy, procesory bądź też pamięć dla użytkownika.

Funkcje i dane techniczne

Dla standardu S5 marki Siemens prezentujemy zoptymalizowane podzespoły takie, jak między innymi uzupełniające moduły wyjściowe i wejściowe, moduły ułatwiające komunikację, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy internetowe, moduły do zasilania, moduły zliczające czy zestawy montażowe. Platforma inżynierska do programowania i konfiguracji urządzeń S5 to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji. Rozwiązania z takimi parametrami obecnie wciąż mogą być eksploatowane w zakładach nierozbudowanych do nowszych wariantów sterownika marki Siemens. Model udostępniany w sklepie Magsteron w tym momencie nie jest już produkowany, dlatego można zakupić go w formie produktu używanego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5185-3UA43
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt