SIEMENS Simatic S5 - 6ES5186-5UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5186-5UA21

6ES5186-5UA21 to oferowany przez nas model jednostki rozszerzającej 186U w wariancie z 11 slotami, który jest zasilany przez 5/24 V DC i działa z prądem 15 A. Sprzedawany w naszym sklepie model wywodzi się z konstrukcji kontrolerów SIMATIC S5 marki Siemens. Element ten posiada budowę wyjątkowo dobrze zoptymalizowaną do funkcjonowania w otoczeniu automatyki przemysłowej, dlatego bezawaryjnie sprawdzi się w najbardziej skomplikowanych procesach technologicznych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5186-5UA21

6ES5186-5UA21 został zaprojektowany jako jednostka rozszerzająca o konstrukcji przystosowanej specjalnie pod wymagania układów w systemie SIMATIC S5. Specyfika oferowanego przez Magsteron urządzenia gwarantuje bardzo szybkie wykonywanie zadań sterownika PLC w obszarach automatyki przemysłowej. Dostępny u nas produkt z rodziny SIMATIC S5 marki Siemens przyspiesza bezpieczne przeprowadzanie złożonych procesów.

Zalety

Model oferowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie działa z licznymi rozwiązaniami z rodziny logicznych sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Linia ta oferuje odpowiednio dostosowane konstrukcyjnie sterowniki PLC. Wybrane kontrolery SIMATIC S5 Siemens wyróżniają się tym, że mają w większości odmienne wysokości, głębokości i szerokości obudowy, rdzenie procesora, a także pamięć RAM.

Parametry i możliwości

Dla linii SIMATIC S5 możesz dokupić również zgodne moduły, na przykład uzupełniające moduły wyjściowe i wejściowe, złącza do komunikacji, moduły adapterów, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemów, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowe, a do tego także komplety instalacyjne. Środowisko do programowania i parametryzacji PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w prawidłowej wersji. CPU w tym systemie przez cały czas mogą być stosowane w strefach przemysłu, których nie zaktualizowano do sterownika Siemens w wersji S7. Produkt ten jest obecnie niedostępny na rynku, ale jesteśmy w stanie zaoferować jego wariant używany na specjalne życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5186-5UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt