SIEMENS Simatic S5 - 6ES5188-3UA51

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5188-3UA51

6ES5188-3UA51 spełnia funkcję stojaka typu RACK z 21 slotami dla sterowników 135U i 155U o parametrach 5 V/24 V DC i 40 A. Dostępny w naszym sklepie element wywodzi się z platformy SIMATIC S5 marki Siemens. Produkt zaopatrzono w budowę technologiczną dobrą do kontrolowania procesów w otoczeniu przemysłowym, dlatego tym samym wyjątkowo dobrze może pracować w najbardziej zaawansowanych systemach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - stojak RACK - 6ES5188-3UA51

6ES5188-3UA51 jest sprzedawanym w sklepie Magsteron stojakiem RACK o konfiguracji pod kątem technicznym dostosowanej do zapotrzebowania różnych profesjonalnych aplikacji automatyki. Użycie proponowanego przez nasz sklep modelu znacząco ułatwia ukierunkowanie procesów sterowniczych w specyficznych obiektach. Oferowany model produktu przeznaczony dla logicznych sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens umożliwia zgodne z wytycznymi wdrażanie zróżnicowanych projektów kontrolera.

Korzyści

Stojak RACK proponowany przez nasz sklep Magsteron będzie przystosowany do współpracy z wieloma rozwiązaniami wchodzącymi w skład serii Siemens SIMATIC S5. Układ ten obejmuje w dużym stopniu zoptymalizowane w zakresie technologicznym warianty produktów. Wyprodukowane urządzenia Siemens SIMATIC S5 otrzymały indywidualnie dostosowane wymiary montażowe technologii obudowy, możliwości procesora lub ilość pamięci.

Funkcje i zastosowania

W technologii S5 marki Siemens dostarczane są praktyczne podzespoły, wśród których wyróżniamy elastyczne moduły wyjść i wejść, moduły komunikacji, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemowe, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowe bądź też komplety instalacyjne. Narzędzie inżynieryjne do zarządzania programami sterowników programowalnych Siemens S5 to STEP5 w specjalnie dopasowanej wersji. Sterowniki logiczne wycofanej serii często wciąż bywają eksploatowane w strefach branżowych, które nie są zmodernizowane do wersji S7. Moduł ten sprzedajemy w wersji używanej od sprawdzonego dystrybutora.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5188-3UA51
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt