SIEMENS Simatic S5 - 6ES5240-1AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5240-1AA11

6ES5240-1AA11 to moduł pozycjonowania IP-240, który został wyposażony w 2 kanały do zliczania, dekodowania czy pomiaru prędkości. Element dostępny w naszym sklepie należy do linii sterownika programowalnego PLC Siemens SIMATIC S5 i działa z kontrolerami 135U/155U/155H. Sprzedawany przez nas wariant posiada konstrukcję technologiczną właściwą do realizacji operacji w branżach przemysłowych, a także produktywnie sprawdza się w systemach zautomatyzowanych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5240-1AA11

6ES5240-1AA11 jest oferowanym przez nasz sklep Magsteron modułem pozycjonującym, który posiada budowę dopasowaną specjalnie do parametrów specjalistycznych linii systemowych. Zastosowanie tego akcesorium zdecydowanie ułatwia stuprocentowo bezpieczne wykonywanie operacji PLC w zakładach przemysłowych. Oferowany w naszym sklepie na specjalne zamówienie model wyposażenia z rodziny programowalnych sterowników SIMATIC S5 pozwala na efektywne kontrolowanie poszczególnych etapów pracy układu sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Moduł oferowany przez nasz sklep będzie pracować z wieloma innymi dedykowanymi urządzeniami systemu sterowników SIMATIC S5. Grupa ta oferuje w wyraźnej mierze zróżnicowane w zakresie jakościowym programowalne modele PLC. Skatalogowane warianty SIMATIC S5 marki Siemens wyróżniają się tym, że otrzymały w większości odmienne wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne obudowy, jednostki obliczeniowe, a także pamięć na program.

Parametry i zastosowania

Dla kategorii S5 firmy Siemens wystawiamy również na sprzedaż odpowiednie rozwiązania takie, jak przykładowo wszechstronne moduły wejściowe i wyjściowe, komunikacyjne złącza, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, karty pamięciowe, modemy internetowe, źródła energii, moduły pomiarowe, ale również komplety instalacyjne. Inżynieryjna platforma do pracy i konfiguracji urządzeń SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w kompatybilnej specyfikacji konfiguracyjnej. Logiczne sterowniki programowalne tak wykonane nadal mogą sprawnie działać w zakładach, które nie są zmodernizowane do wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5240-1AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt