SIEMENS Simatic S5 - 6ES5240-1AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5240-1AA21

6ES5240-1AA21 spełnia funkcję modułu licznika i dekodera pozycji IP-240 z obsługą sprzężenia zwrotnego. Oferowany wariant opracowano dla środowiska sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzedawany przez nas model uzyskał specyfikację techniczną optymalnie dopasowaną do sterowania procesami w obszarach automatyki przemysłowej, dlatego tym samym bez większych komplikacji działa w wielu różnych zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł licznika - 6ES5240-1AA21

6ES5240-1AA21 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł, który posiada budowę technologiczną przystosowaną specjalnie do konfiguracji technicznych różnych specjalistycznych systemów. Konstrukcja sprzedawanego przez nasz sklep internetowy Magsteron sprzętu zapewnia efektywne wdrażanie procesów PLC w wielu zakładach automatyki. Dostępny na zamówienie wariant modelowy z serii sterowników SIMATIC Siemens S5 zapewnia zgodne z wytycznymi inicjowanie poszczególnych działań sterowniczych.

Korzyści

Moduł licznika sprzedawany w naszym internetowym sklepie możesz wykorzystać z wieloma przydatnymi komponentami zaliczanymi do edycji produktów SIMATIC S5 firmy Siemens. Gama ta oferuje stosunkowo różniące się od siebie jakościowo urządzenia. Poszczególne komponenty S5 wyróżniają się tym, że mają zróżnicowane wysokości obudów, układy procesorów i dostępną pamięć.

Funkcjonalności i możliwości

Dla generacji S5 marki Siemens zaoferowaliśmy uniwersalne moduły takie, jak przykładowo elastyczne moduły wyjść i wejść, interfejsy i porty komunikacyjne, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemów, moduły do zasilania, moduły pomiarowo-zliczające i komplety instalacyjne. Aplikacja do pracy i konfiguracji urządzeń PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 we właściwie dobranej odsłonie produktowej. Logiczne sterowniki programowalne z tej edycji wciąż efektywnie mogą działać w warunkach zakładów niezaktualizowanych do sterownika SIMATIC S7 marki Siemens. Moduł ten pozostaje aktualnie wycofany z rynku, w związku z czym obecnie możemy zaoferować go w formie produktu używanego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5240-1AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt