SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AF11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AF11

6ES5241-1AF11 - pod takim numerem zamówisz 1-kanałowy moduł pozycjonujący IP-241 z cyfrowym dekoderem synchronicznym. Element proponowany w naszym sklepie wywodzi się z podkategorii programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Oferowany wariant wyposażono w konstrukcję odpowiednią do kontrolowania procesów sterowniczych w środowiskach automatyki, dzięki czemu wyjątkowo skutecznie znajduje zastosowanie w złożonych systemach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5241-1AF11

6ES5241-1AF11 to oferowany przez nas moduł pozycjonowania, który posiada specyfikację techniczną dopasowaną specjalnie do wymagań zautomatyzowanych aplikacji. Funkcjonalność sprzedawanego przez nas rozwiązania pozwala na wdrażanie działań sterownika PLC w różnych strefach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na zamówienie komponent dla układu sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens ułatwia zgodne z wymaganiami wdrażanie standardowych operacji w układzie sterowania.

Korzyści

Moduł pozycjonowania dostępny na specjalne zamówienie w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową można używać z najbardziej elastycznymi rozwiązaniami z serii urządzeń S5 marki Siemens. Seria ta posiada stosunkowo zbalansowane w zakresie konstrukcyjnym warianty. Dostępne podzespoły SIMATIC Siemens S5 zwracają uwagę tym, że posiadają różne szerokości technologii obudowy, możliwości procesora lub też pamięć na program.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla serii S5 można zakupić także odpowiednie akcesoria, między innymi dołączane moduły wyjścia i wejścia, moduły dedykowane komunikacji, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemu, źródła zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe, a do tego także komplety montażowe. Inżynieryjna platforma do programowania i konfiguracji urządzeń S5 Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej odsłonie produktowej. Podzespoły z tym wykonaniem wciąż skutecznie mogą być stosowane w obiektach, które nie są zaktualizowane do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-1AF11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt