SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-3CA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-3CA12

6ES5241-3CA12 jest sprzedawany jako cyfrowy dekoder położenia w wersji IP-241. Oferowany komponent wykonano dla podkategorii programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens. Wariant proponowany w naszym sklepie otrzymał technologię bardzo specjalnie dostosowaną do eksploatacji w środowiskach automatyki, więc tym samym skutecznie będzie pracować w różnych obszarach przemysłu.

Siemens SIMATIC S5 - cyfrowy dekoder pozycji - 6ES5241-3CA12

6ES5241-3CA12 - taki numer katalogowy posiada cyfrowy dekoder pozycji o specyfice technicznej zoptymalizowanej specjalnie dla przemysłowych projektów branżowych. Jakość oferowanego obecnie przez nasz sklep Magsteron akcesorium umożliwia w pełni bezpieczne doprowadzanie pracy PLC w różnych obiektach. Udostępniany na zamówienie element zaprojektowany dla programowalnych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na bezpieczne wdrażanie wielu procesów technologicznych.

Zalety i specyfikacja

Produkt oferowany przez sklep internetowy Magsteron na zamówienie będzie przystosowany do współpracy z wieloma komponentami wchodzącymi do serii logicznych sterowników SIMATIC S5. System zawiera zaskakująco zbalansowane w zakresie technicznym jednostki centralne. Dostarczane sterowniki PLC Siemens SIMATIC S5 przykuwają uwagę tym, że otrzymały indywidualnie dopasowane wymiary instalacyjne konstrukcji obudowy, parametry procesora i rozmiary pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

W standardzie SIMATIC S5 dostarczamy rozmaite rozwiązania, wśród których wyróżniamy opcjonalne moduły wyjścia i wejścia, interfejsy komunikacyjne, adaptery, przekaźniki, pamięci Micro SD, modemy, moduły zasilaczy, moduły zliczające, a także zestawy instalacyjne. Oprogramowanie inżynierskie do obsługi programowalnych sterowników logicznych S5 to STEP5 w trafnej specyfikacji konfiguracyjnej. Jednostki w tym systemie nieustannie są stosowane w strefach branżowych niepoddanych unowocześnieniu do wariantu Siemens S7. Produkt proponowany przez sklep internetowy Magsteron nie jest już produkowany u producenta, dlatego możemy zaoferować go w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-3CA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt