SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-3CA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-3CA13

6ES5241-3CA13 jest sprzedawanym w naszym sklepie Magsteron modułem analogowym kontroli położenia w wersji IP-241. Dostępny w naszej ofercie komponent należy do środowiska kontrolera PLC SIMATIC Siemens S5. Urządzenie posiada konstrukcję techniczną dobrze dobraną do eksploatowania w zakładach przemysłowych, a dzięki temu w pełni dobrze może pracować w najbardziej standardowych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł analogowy - 6ES5241-3CA13

6ES5241-3CA13 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł o specyfikacji odpowiednio zoptymalizowanej względem wymagań specjalistycznych zakładów przemysłowych. Wykorzystanie tego wariantu gwarantuje ekonomiczne przeprowadzanie czynności w warunkach automatyki. Proponowany na specjalne zamówienie sprzęt wyprodukowany dla programowalnych sterowników logicznych Siemens S5 pozwala na zgodne z wymaganiami obsługiwanie różnych procesów PLC.

Zalety

Analogowy moduł proponowany w sklepie Magsteron na zamówienie wykazuje zgodność z licznymi komponentami w układach sterowników programowalnych S5 marki Siemens. System ten zapewnia znacząco dostosowane jakościowo modele PLC. Konkretne podzespoły SIMATIC S5 firmy Siemens wyróżniają się tym, że mają dość odmienne głębokości, szerokości i wysokości obudów, systemy scalone lub pamięć dla użytkownika.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla edycji SIMATIC S5 marki Siemens oferujemy przystosowane komponenty, do których zaliczamy ponadprogramowe moduły wyjścia i wejścia, moduły dedykowane komunikacji, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy, moduły zasilaczy, moduły pomiarowo-zliczające, a do tego zestawy montażowe. Inżynieryjny system do kreowania i modyfikowania programów sterowników programowalnych S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie edycji. Podzespoły tej linii nadal są użytkowane w obszarach zakładu, których nie rozbudowano do sterownika SIMATIC S7 marki Siemens. Moduł ten sprowadzamy w wersji z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-3CA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt