SIEMENS Simatic S5 - 6ES5242-1AA32

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5242-1AA32

6ES5242-1AA32 to numer katalogowy, pod którym możesz zakupić moduł licznika IP-242A z funkcją wykrywania i wstępnego przetwarzania impulsów. Dostępne w naszym sklepie internetowym urządzenie jest rozwiązaniem dopasowanym do konstrukcji sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 w wersjach 115U, 135U i 155U. Oferowany produkt został zaopatrzony w konstrukcję techniczną odpowiednią do pracy w obszarze automatyki, dlatego całkowicie ekonomicznie może działać w układach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł licznika - 6ES5242-1AA32

6ES5242-1AA32 - takim numerem charakteryzuje się moduł licznika, który posiada budowę zoptymalizowaną specjalnie względem parametrów najbardziej wymagających układów systemowych. Zakup tego podzespołu gwarantuje zaskakująco ekonomiczne uruchamianie aplikacji PLC w specjalistycznych obiektach automatyki przemysłowej. Dostępny na zamówienie komponent wyposażenia z kategorii programowalnych sterowników S5 firmy Siemens umożliwia skuteczne obsługiwanie rozmaitych programów sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł licznikowy dostarczany na zamówienie w naszym sklepie internetowym pozostaje kompatybilny z wieloma przemysłowymi częściami systemu programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5. Linia ta oferuje w znaczącym stopniu różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym kontrolery. Sprzedawane jednostki centralne CPU SIMATIC S5 marki Siemens mogą posiadać w większości różne wysokości, głębokości i szerokości technologii obudowy, parametry procesora oraz pamięć na dane.

Parametry i dane techniczne

Dla urządzeń z kategorii S5 oferujemy odpowiednie akcesoria, którymi są rozbudowujące moduły wyjścia i wejścia, modułu ułatwiające komunikację, adaptery, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, karty modemowe, moduły do zasilania, moduły pomiarowo-zliczające oraz zestawy montażowe. Inżynieryjne oprogramowanie do opracowywania programów urządzeń S5 Siemens to STEP5 w dostosowanej wersji produktowej. Modele tak zaprojektowane obecnie wciąż mogą być stosowane w obszarach zakładowych niezaktualizowanych do odsłony SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5242-1AA32
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt