SIEMENS Simatic S5 - 6ES5243-1AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5243-1AA11

6ES5243-1AA11 opracowano jako moduł wejść analogowych IP-243 z głowicą. Urządzenie to jest częścią konstrukcji sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Produkt oferowany w naszym sklepie zwraca uwagę poprzez budowę techniczną praktycznie dopasowaną do realizacji działań w obszarze automatyki przemysłowej, dzięki czemu bardzo dobrze będzie się sprawdzać w różnych operacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5243-1AA11

6ES5243-1AA11 to moduł wejść analogowych o budowie dostosowanej pod względem konstrukcyjnym do wymagań specjalistycznych aplikacji zakładowych. Zakup tego akcesorium usprawnia uruchamianie zadań sterownika w najbardziej podstawowych obiektach automatyki. Udostępniany w naszym internetowym sklepie wariant produktowy z edycji sterowników Siemens SIMATIC S5 ułatwia bezpieczne obsługiwanie istotnych czynności z udziałem dodatkowych wejść analogowych.

Korzyści

Moduł prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową można używać z najbardziej istotnymi częściami rodziny sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5. Seria posiada w wyraźnej mierze dostosowane w zakresie technologicznym urządzenia. Konkretne podzespoły Siemens S5 odznaczają się tym, że otrzymały dobrane indywidualnie rozmiary montażowe technologii obudowy, dane obliczeniowe i pamięć na program.

Funkcje i zastosowania

W technologii SIMATIC S5 tego cenionego producenta udostępniliśmy zgodne urządzenia, do których zaliczamy elastyczne moduły wejścia i wyjścia, złącza do komunikacji, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemów, zasilacze dedykowane, moduły licznikowe, a także szafy montażowe. Narzędzie programistyczne do programowania i parametryzacji sterowników S5 marki Siemens to STEP5 w przystosowanej konfiguracji numerowej. Modele tej linii nadal można eksploatować w zakładach niepoddanych unowocześnieniu do wersji S7. Moduł ten sprowadzamy w wariancie odnowionym na specjalne życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5243-1AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt