SIEMENS Simatic S5 - 6ES5243-1AA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5243-1AA13

6ES5243-1AA13 spełnia funkcję modułu analogowego IP-243 z 8 wejściami, który dedykowany jest sterownikom S5-135-55. Sprzedawany podzespół pochodzi z serii SIMATIC S5 marki Siemens. Urządzenie oferowane w sklepie Magsteron wyróżnia się poprzez budowę technologiczną specjalnie dobraną do zastosowania w obszarze automatyki przemysłowej, dlatego wyjątkowo wydajnie będzie działać w wielu procesach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł analogowy - 6ES5243-1AA13

6ES5243-1AA13 jest numerem katalogowym modułu o charakterystyce dobranej specjalnie do zapotrzebowania technologicznego wielu różnych zakładów branżowych. Konstrukcja oferowanego przez sklep internetowy Magsteron elementu gwarantuje w pełni sprawne realizowanie projektów w zróżnicowanych obiektach przemysłowych. Proponowany na zamówienie komponent serii produktów SIMATIC S5 marki Siemens optymalizuje ekonomiczne wdrażanie procesów poprzez zastosowanie wejść analogowych.

Specyfikacja i zalety

Moduł oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest wykonany zgodnie z wieloma innymi rozwiązaniami wchodzącymi w skład serii logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. System ten oferuje bardzo odmienne pod względem technologicznym modele. Wyprodukowane jednostki CPU SIMATIC S5 mogły uzyskać specjalnie określone wersje montażowe konstrukcji obudowy, dane obliczeniowe, a także pamięć programową.

Parametry i możliwości

W zakresie S5 możemy dostarczyć rozmaite podzespoły, jak np. niestandardowe moduły wyjścia i wejścia, moduły komunikacji, moduły adapterów, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemów, źródła zasilania, moduły zliczające oraz szafy montażowe. Platforma do programowania sterowników PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w optymalnej specyfikacji. Artykuły tej gamy nieustannie można eksploatować w obszarach automatyzacji niepoddanych modernizacji do wersji SIMATIC S7. Moduł ten jest wycofany przez markę Siemens, w wyniku czego aktualnie możemy zaproponować go w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5243-1AA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt