SIEMENS Simatic S5 - 6ES5244-3AA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5244-3AA22

6ES5244-3AA22 to numer, pod którym oferujemy moduł kontroli temperatury IP-244 z funkcją startu i stopu dla kontrolerów S5-135/155. Model dostępny w naszym asortymencie to rozwiązanie z rodziny sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny sprzęt jest zaopatrzony w budowę specjalnie dobraną do wdrażania działań w przemyśle, dlatego bardzo dobrze będzie się sprawdzać w najbardziej skomplikowanych zakładach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł kontroli temperatury - 6ES5244-3AA22

6ES5244-3AA22 to produkt, którym jest moduł kontroli temperatury o charakterystyce technicznej zoptymalizowanej do budowy systemu SIMATIC. Funkcjonalność mechaniczna proponowanego elementu pozwala na efektywne uruchamianie działań sterownika PLC w najbardziej zaawansowanych obszarach. Sprzedawany w naszym sklepie model dla sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 ułatwia obsługiwanie najbardziej istotnych zadań systemu automatyki zgodne z wytycznymi.

Specyfikacja i zalety

Moduł kontroli temperatury oferowany na specjalne zamówienie przez sklep Magsteron znajduje zastosowanie z najbardziej rozmaitymi rozwiązaniami systemu logicznych sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Grupa ta zapewnia w wyraźnym stopniu różniące się od siebie technologicznie modele. Proponowane programowalne sterowniki logiczne S5 firmy Siemens otrzymały różne szerokości instalacyjne, wysokości instalacyjne technologii obudowy, rdzenie procesora i pamięć programową.

Parametry i dane techniczne

Dla linii S5 tego cenionego producenta zamówisz różne elementy, m.in. uniwersalne moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, modemy, moduły do zasilania, moduły pomiarowo-zliczające, a do tego szyny instalacyjne. Narzędzie programistyczne do obsługi programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnej edycji. Rozwiązania tak wykonane nadal znajdują zastosowanie w strefach automatyki niepoddanych modernizacji do sterownika w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5244-3AA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt